Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nagyon gáz, ha már az első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz, ha már az első randin volt egy kis tipi-tapi meg csók?

Figyelt kérdés
Ebből már így nem lehet komoly kapcsolat, mert a fiú azt hiszi hogy könnyen kapható vagyok? :-S Mert igazából én nem bántam meg, tök jó volt, bár szerintem a fiúnak is jó volt. Meg szeretném ha még lenne ennek folytatása. Még tudok valamit tenni, vagy ez ennyi volt?
2009. márc. 1. 17:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

nos a férfiakra nem mindig igaz, hogy azt akarják, amit nem kaphatnak meg. szerintem ha ő is élvezte, akkor biztos lesz még folytatás.

én az első randin pettingeltem a lánnyal, és még mindig együtt vagyunk :) (16/f)

2009. márc. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon gáz lenne, ha neked ez belefér, biztos akad olyan partner, aki mellett ez okés.
2009. márc. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Ez csak a fiún múlik. Nem tudhatjuk, hogy ő mit gondol rólad. Rólam a barátom azt gondolta, amikor első randin én hülye barom belementem a csókba, meg a tapi-tapiba, hogy le akarok feküdni vele, így második randinkra ez volt a program. De hát én messze nem gondoltam így (szűz vagyok még), csak elgyengültem az első randin, de rohadtul. Na ezt letisztáztuk, és együtt vagyunk két hónapja, és még mindig nem történt semmi köztünk. Régebben én is azt mondtam, hogy első randin csók meg tapizás, fúj, hát milyen világban élünk, de én is belementem, nem tudom miért. És hát igen, azt gondolta a barátom, hogy könnyen megkaphat. Na de aztán jött a pofára esés.
2009. márc. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
folytatása biztos lesz, de nem hiszem hogy hosszútávú.
2009. márc. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak ruhán keresztül is, de én is tipi-tapi őt első találkozáson, első randin kabát pulcsi alá is bekerült a kezem. Több, mint egy éve vagyunk együtt, és a jövőnket tervezzük.

Szóval ez nem feltétlenül jelenti azt, hogy csak szex, és más semmi. Régimódi neveltetésben volt részem, számomra sem lenne elfogadható ez mással, de akkor és ott nem tudtunk ellene tenni semmit. És egyikünk sem bánja.

Nálatok még semmi nincs eldőlve.

(22-ffi)

2009. márc. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
dehogy gáz! ha azóta keresett akkor no para! és mit takar az a tipi-tapi? ilyen nekem is volt már.
2009. márc. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne gáz!


LÁNYOK! Felejtsétek már el ezt a dolgot. Attól, hogy beengedtek egy fiút a bugyitokba akár első alkalommal, attól még nem lesz rosszabb. Ha a srác olyan, akkor váratod 3 hónapot megdug majd tovább áll.

Ha a srác olyan, akkor első alkalommal lefekszetek és együtt vagytok sokáig.


Én a mostmár feleségemmel 1 hétre rá le is feküdtem ahogy megismerkedtünk és 5 éve együtt vagyunk.

Erre nincs szabály.


Élvezzétek egymást és minden jó lesz. Sok sikert!


25/f

2009. márc. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
:-) most egy kicsit megnyugodtam. Köszönöm hogy válaszoltatok, én meg azt hittem lehurrogtok majd :-S:-) Azért annyira durva nem volt ez a tipi-tapi, meg még a bugyiba nem került be a keze, mert azt azért nem engedtem, viszont minden máshova. És azóta hívott hogy mikor találkozunk. Remélem hogy nem 1-2hétig fog tartani, hanem azért hónapokig. Még egyszer köszi mindenkinek!
2009. márc. 1. 22:41
 9/9 anonim ***** válasza:

Mi első este lefeküdtünk egymással :)

Hat hónap után megkérte a kezem, öt hónappal később lakzit ültünk és már 5 és fél éve élünk boldog házasságban, és azóta is áldjuk a szerencsénket, hogy egymásra találtunk

2009. márc. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!