Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Önkielégítes! De hogyan?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önkielégítes! De hogyan?

Figyelt kérdés
Képzeljék el egyik ismerősöm a napokban dicsekedte el nekem, hogy ő társasházban lakik, és a padláson szokott maszturbálni, ami mindenki számára hozzáférhető hely. Ott is közvetlen a lépcsőnél, ahol mindenkinek kötelező megfordulni aki a padlásához akar eljutni. Aki ért az ilyen pszichológiai dolgokhoz, árulja már e normális-e ez, mert rám nem hallgat. Én speciál ellenzem. És Ön? Akkor írja meg!
2009. márc. 1. 15:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Van akit az izgat, hogy bármikor "lebukhat". Én ártatlan dolognak tartom. Sokan vannak akik kipróbálják a szeretkezést is pl. nyilvános WC-ben, strandon, próbafülkében, ahol bármikor megláthatják mások.
2009. márc. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
van aki a férfi wc-ben a pisoire-nál szokott. mmint ahol állni kell :S nah az a beteges
2009. márc. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hoppá. Akkor, ugytűnik csak Én tartom rossznak. Most szépen elsüllyedek.. (ezt a kérdést nem én írtam)
2009. márc. 1. 16:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Picit exhibicionista az illető.....
2009. márc. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!