Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Igaz hogy ket "kezdo" kozott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz hogy ket "kezdo" kozott nem annyira jo a szex?

Figyelt kérdés

A parom es en masfel eve vagyunk egyutt. Mindketten szuzek voltunk amikot megismerkedtunk, tehat fokozatosan felfedeztuk egymast. Mindkettonknek uj volt meg a dolog:) Egyszer egyik ismerosomet hallottam amint ocskazza azokat a parokat akik meg mindketten szuzek, es ugy kezdenek szexualis eletet elni, hogy az milyen sz..r lehet mert hogy mennyit benaznak. Nemtudom, mi nem beaztunk egyszer sem, es nagyon jol mukodik mindn koztunk.

valaki akinek van velemenye ezzel kapcs?

19 eves lany


2009. márc. 1. 13:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell feltetlenul rossznak lennie, vannak kivetelek, de az en velemenyem az h jobb egy tapasztaltabb fiu/lany, de ettol meg nem biztos h nem jo koztuk a sex..mindig van elso alakalom es ha neketek jo volt, akkor ezen nem kell paraznod..
2009. márc. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez nem igy van, hogy attol jobb vagy rosszabb, hogy az egyikük mar tapasztalt... ha 1,5 eve együtt vagytok, akkor mar igazan volt alkalmatok felfedezni egymas testet, biztok egymasban, es szerintem csodas lehet együtt atelni ezt az elmenyt...
2009. márc. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

en is igy gondolom:) csak nem akartam a csajjal leallni veszekedni...amugy is semmi koze hozza.

csak olyan nyiltan allitotta a sajat igazat h undorito volt hallgatni

2009. márc. 1. 13:52
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
azért mert neki épp egy tapasztaltabbal sikerült elsőre lefeküdnie, attól még nem "csak" úgy a jó. ez a lány undorító, azt hiszi h minden csak úgy jó, ahogy vele történik... nahmind1, nekem is van ilyen ismerősöm, nemmellesleg sznob és a szülei gazdagok... :/ bocsi ha nem teljesen témába vágó a kommentem.
2009. márc. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

de teljesen temaba vag, ez a lany osszefekudt mar mindenkivel akivel eppen tudott, ezert talalom undoritonak amit mondott.

Koszi a kommentet

2009. márc. 1. 14:12
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi is az elsők voltunk egymásnak a Barátnőmmel, türelmesen, figyelmesen kitapasztalgattuk egymás testét, szerintem semmivel nem lett volna jobb mondjuk egy tapasztaltabbal.

18/F

2009. márc. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

utolag latom, hogy kicsit hulyen fogalmaztam. a kezdoket nem ugy ertem, mint ket kezdo mondjuk 13 eves:P mondjuk azt hiszem eleg ertheto voltam.

kosz a valaszokat

2009. márc. 1. 15:38
 8/11 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem igaz...mi is mind:D:D:Dén meg a r*bancokat sajnálom , aki fűvel- fával összefekszenek és mégsincs soha orgazmusuk...ugyh te meg csak sajnáld vissza őt magadbanxD
2009. márc. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi egy kicsit bénáztunk, de ez csak jobban elmélyítette a kapcsolatunkat. Persze ma már csak nevetünk rajta, akkor meg varázslatos volt, ahogy egymást vigasztaltuk, mikor az első kudarc után összebújtunk és beszélgettünk... Mindketten éreztük, hogy semmivel nem kevesebb a kapcsolatunk, mintha összejött volna, sőt! Azért legközelebb persze összehoztuk, és az sem volt rossz:)
2009. márc. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

hasonloan erzek, erzunk mi is:)

koszi

2009. márc. 1. 21:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!