Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ra mehet 1 kapcsolat arra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ra mehet 1 kapcsolat arra hogy a srac (25) nagyon kivanja a baratnojet illetve a sexet. De a lany (18) meg nem akarja mert szuz?

Figyelt kérdés
2009. márc. 1. 13:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Erre egy szo van...KITARTAS!!!!!!Ramehet, de akkor a pasi bunko, ha nem akarja megvarni a csajt..ugyh nem kell eroltetni a dolgokat, mert abbol lelki trauma is lehet a lanynak...
2009. márc. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Thurston ***** válasza:
Ha emiatt szakít veled, akkor nem szeret. Ebben az esetben pedig talán nem is vele kéne elveszítened.
2009. márc. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én offolok. Csak annyit akarok mondani, hogy a számból vetted ki a kérdést, de komolyan. Ugyanilyen helyzetben vagyok. Csak én 19, a barátom pedig 23, de a szituáció teljesen ugyanez. Nem tudok sajnos válaszolni. Csak egy jótanács, várjál, amígy úgy nem érzed, hogy kész vagy rá. Azért ne menj bele, mert attól félsz elveszíted. Én legalábbis nem fekszek le a barátommal, amíg nem érzem magam felkészültnek. De ő azt mondja vár rám, ameddig kell. Én hiszek neki, de aztán kiderül.
2009. márc. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem embertípustól függ, hogy rá megy-e, illetve az is sokat számít, h szűz-e a srác, ha nem akkor szerintem jóval nagyobb az esély arra, h otthagy emiatt. Erőltetni semmiképp sem szabad mert ha utána otthagy vagy bármi más akkor az egy életreszóló depresszióval járhat:( Nemmellesleg szerintem tökmind1, h a pasi vár-e a lányra, vagy fordítva, emberfüggő a dolog.
2009. márc. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
a srac mar nem szuz..termeszetesen:)
2009. márc. 1. 16:37
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, rámehet. Persze, ha igazán szeret, megvár, de emberfüggő, hogy mennyire szenved közben... Van, aki egyszerűen nem bírja, mert olyan a biológiája, hogy felrobban, és nincs ereje/kedve visszatartani... Nem kell lebunkózni ezért, sajnos más az igényetek. Ami még szerintem rossz egy ilyen helyzetben, hogy míg te szép lassan haladsz a pettinggel, és mindent kiélvezel, ő végig azt várja, mikor jön a többi... Ezt sajnos megérzed, és visszavesz az örömödből:(
2009. márc. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!