Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Létezhet csak szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet csak szexuális vonzalom két ember között?

Figyelt kérdés
barátnőmmel elég érdekes a kapcsolatunk. nem vagyunk szerelmesek egymásba, de testileg nagyon kívánjuk egymást. azt mondja, csak velem tudja elképzelni a tökéletes szexet, és én ugyanezt érzem, de nem szeretjük egymást úgy, ahogy "elvileg" szokás. mellesleg 17 vagyok, ő 16.
2009. márc. 1. 13:28
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem van viszont akkor nem érdemes járni ..:/
2009. márc. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Thurston ***** válasza:
72%
Nem hiszem, hogy a rendszeres szexet tökéletesen el lehetne választani az érzelmektől. Főleg nem ebben a korban...
2009. márc. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Thurston ***** válasza:
100%
AZ meg a másik, hogy ebben az esetben nem érdemes járni. A szex is csak akkor lesz tökéletes, ha szerelem is van.
2009. márc. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ti csak azt hiszitek,h az tökéletes szex, mert még nem voltatok szerelmesek, és nem éltétek át h akkor milyen jó a szex.De ez a vonzalom, ami nektek van persze h lehet szerelem nélküli.
2009. márc. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Létezik igen. De a szex tényleg csak akkor lesz tökéletes, mikor tested-lelked beleadod, nemcsak a tested. De maga a vonzalom létezik önmagában is.
2009. márc. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ééértem. köszönöm a válaszokat, lehet télleg nem kéne eröltetni
2009. márc. 1. 16:44
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem van ilyen.Van olyan haverom akivel többször lefeküdtem de nem vagyok belé szerelmes és őse belém csak barátként szeretjük egymást.Mégis sokszor ha kettesben maradunk valahogy elkezdjük és nem tudunk leállni.De csak vonzalom van közöttünk és vele nagyon jó a szex.



krisztah

2009. márc. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy ez a fajta vonzalom teljesen biztos, hogy elmúlik - és, ha közben sem alakult ki a kötődés, akkor úgy fogtok szétrepülni, mint egy bomba.
2009. márc. 2. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!