Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fél éve vagyok együtt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél éve vagyok együtt a barátommal és eddig csak nagymellü barátnöi voltak, nekem viszont kicsi a mellem, és nem hiszem el h neki ez jó! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Még a kapcsolatunk elején mondta h neki a nagy mellek a gyengéi... na viszont nekem eléggé kicsi a mellem, és hiába mondja h neki ez jó és hiába mondja h igy szeret meg ugy nem hiszem el h jó neki a mellem! egyszerüen bemesélem magamnak h nem tetszem neki.... láttam a volt barátnöiröl képet és mindegyiknek nagy melle volt és nagyon rosszul érzem magam ez miatt! mit tehetnék? hogy bezséljem be magamnak h jó vagyok neki?
2009. márc. 1. 13:28
 1/8 Thurston ***** válasza:
100%

Nyugodtan hihetsz neki.


Nos, én max ennyit segíthetek...

2009. márc. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%

Na figyelj Kislany!!!

A pasik nem ugy mukodnek(legelebbis nem mindegyik), h kis mell, nagy mell, kerek popsi, kicsi popsi...Ha szeret, ha igazan szeret akkor nagyon jo neki az ami van...ezen nem kel paraznod, mert ha nem hiszel neki akkor ramehet a kapcsolatotok is..ugyh nyugi, szerintem tetszik neki es hidj neki!!!

2009. márc. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
*legalabb
2009. márc. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mit tegyél? Semmit. Hidd el, úgy tetszel neki, ahogy vagy. Ha valakinek eddig kék szemű barátnői voltak, az a gyengéje, de összejön egy barna szeművel, akkor neki mit kéne tennie? Színes kontaktlencsét vennie? Dehogyis. Attól még lehet szép a szeme. Ha meg mással nincs gond, akkor miért lenne itt bármi probléma?

Mellnél ugyanígy van. Általában mindenkinek van egy ideális mérete, de ettől függetlenül tetszhet neki másik is. Ha már fél éve jártok, akkor biztosan tetszik barátodnak a tiéd is. Sőt! Még az újdonság erejével is hat rá. Légy büszke, hogy mellbedobás nélkül is jobb vagy, mint a korábbiak, elvégre veled van!

2009. márc. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj bele a helyzetbe, ha a helyében lennél téged talán zavarna hogy annak akit szeretsz kisebb a melle? Nem hiszem, mivel így szeretett meg, elfogadta hogy kis melleid vannak. Ezzel együtt tetszel neki, másképp nem veled lenne.
2009. márc. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nyugodtan hihetsz neki !! Vagy ha annyira zavar hogy kicsik a melleid akkor csináltasd meg de szerintem erre semmi szökség !!
2009. márc. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én barátom gyengéi, vagy inkább mondjuk úgy,a nagy mellű lányok jönnek be neki.Én pedig kis mellű vagyok,mégis odavan értük, szépségeim,gyönyörűségeimnek szólítja őket,meg,adjam neki, és aki hozzá nyúl,letöri a kezét....egyszóval odavan a kis melleimért is.Az elején énis féltem,de tényleg felesleges,nem lennének velünk,ha ezt nem fogadták volna így el.Úgyhogy nyugi, így tetszel neki!!!
2009. márc. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A mellek nem jelentenek semmit csak akkor ha nincs másról szó csak sexről. Azért szeret és van veled mert az egész lényed tetszik neki, azért szeret amitől te TE vagy amitől egyedi, ebből következik, hogy a a melleid is szereti hisz hozzád tartozik kicsi vagy nagy nem számít
2009. márc. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!