Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért nem érzek semmit sem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érzek semmit sem?

Figyelt kérdés
Úgy értem orális sex közben nagyon jó, meg minden, de aktus közben nem érzek semmit sem, szinte. Nem túl tág a lány, és nem is tágul túl, de ez főleg akkor van, ha ő nagyon fel van izgulva. Olyan mintha érzéketlen lenne belül a péniszem, és nem az első lányról van szó. Itt csak személyes tapasztalat, ötlet segítene, doki azt mondta, hogy minden rendben a dolgokkal.
2009. márc. 1. 12:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Gumival védekeztek? Az csökkenti az érzékelést...
2009. márc. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem, óvszer nélkül csináljuk, de a kérdés jogos volt, ezt elfelejtettem említeni. Érzem a dolgot, csak közel sem olyan intenzíven
2009. márc. 1. 13:00
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg pszichés.Félelem,gátlás.Szedsz valami gyógyszert?
2009. márc. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem szedek semmilyen gyógyszert, pszhihésen max a péniszem méretével vannak gondjaim, teljesen átlagos, csak mint minden férfi én sem vagyok megelégedve vele. Minden alkalommal el tud élvezni a barátnőm, mert ő nem az a fajta, aki letagadja a dolgot, hogyha épp nem jó, ő inkább szól. Persze ez így jó és normális is, de olyan mintha a vagina nem nyújtana elég ingert a péniszemnek ,vagy nem is tudom. A teljesítményemmel is meg vagyok elégedve, már amit nyújtok, tehát nem merevedési probléma, aktus közben sem. Csak például orális sex közben, vagy maszturbálással sokkal jobban tudok elélvezni. Lehetséges a pózokkal van a gond. A legáltalánosabb az az, hogy ha ő van fölül, de akkor is java részt én mozgok, vagy pedig hátulról. Lehet a pózokkal van a gond? Oldalról nem szeretem, mert ahhoz nem elég nagy a péniszem, hogy tényleg jó legyen neki.

Lehetséges, hogy kisebbségi komplexus?

2009. márc. 1. 13:14
 5/6 anonim ***** válasza:
Pszichés az egész, nem tudom mióta vagytok együtt, de minél tovább lesztek együtt annál inkább el fog múlni ez a "probléma". Amugy nem tudom miért probléma ez, én személy szerint mindig úgy állok a dolognak, h a barátnőmnek legyen jo:)
2009. márc. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem létezik, hogy 5 hónap sex nem elég ahhoz, hogy tudat alatt gátlásos legyek, bár fene se tudja. Azért köszi a tanácsokat még1x.
2009. márc. 1. 14:29




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!