Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A barátnőm nem akar velem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm nem akar velem lefeküdni mert valami fehéres folyadék jön ki belőle! Mi az?

Figyelt kérdés
mi lehet az? hogy tudjak neki segíteni! létszi segítsetek! meg arra is panaszkodik hogy nem pontosan jön meg neki az utóbbi időben! 15éves!
2008. febr. 10. 13:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
attol függ miota tart ez. mg hogy szaga is van a folyadéknak ha szaga van akkor nm ártana felkrsni gy orvost.
2008. febr. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy gomba.Menjen el orvoshoz.
2008. febr. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs rossz szaga a folyásának, akkor az természetes, de ha "bűzös", akkor keressen fel egy nőgyógyászt, mert lehet, hogy hüvelygombája van! Ad rá kenőcsöt vagy gyógyszert és helyrejön! Az, hogy 15 évesen nem pontosan jön meg neki, az nem baj, majd beáll rendszeresre később, ha fejlődik!
2008. febr. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 16 évesen jött meg,és 19éves koromban állt be a mensim.E miatt ne aggódj!A folyás az lehet gombától is,de csak akkor ha szagos.ha nincs szaga akkor baj sincs! egy 20éves lány
2008. febr. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom,de nekem mikor gombám volt akkor sem volt szagos a folyás,sőt olyan is volt hogy nem is viszketett.
2008. febr. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogyha azt nem tudja, hogy ami vele történik az normális akkor pár évet várjatok! az a folyás természetes, ahogy elöttem írták: ha nem büdös, vagy nem viszket akkor az teljesen természetes, ha viszont olyan akkor menjen el nődokihoz. És a mensijétől 15 évesen ne várja, hogy beálljon, mert az elkövetkezendő években még teljesen változhat. 17 vagyok és nekem is vannak csúszások:S
2008. febr. 12. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!