Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Baj az ha nem masztizok? Van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj az ha nem masztizok? Van barátom és ugyérzem elég az, ha egy héten 2szer,3szor kielégít vagy együtt vagyunk.

Figyelt kérdés
2009. márc. 1. 12:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem baj, ez a dolgok rendes sora.
2009. márc. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem baj. Az emberek olyankor (is) szoktak masztizni ha szexuális kielégülésre vágynak. Neked ennyi az igényed és ez tök normális tekintve, hogy nem vagyunk egyformák.
2009. márc. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszike:)már nyugodtabb is vagyok:)
2009. márc. 1. 12:23
 4/6 anonim ***** válasza:
Dehogy baj! Én idejét nem tudom mikor csináltam utoljára, pedig régen azért szokásom volt, de a párom már két éve tökéletesen kielégíti minden igényemet. :) Mondjuk mi együtt élünk, és ha hétvégén külön vagyunk, akkor azért előfordul, de amúgy szinte soha... :)
2009. márc. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor baj, ha nem ismered a tested, mert sosem masztiztál. Ha tudod, mi hogyan jó neked, mert kitapasztaltad és megtanítottad a párodnak, akkor no problem.
2009. márc. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
miert lenne baj!nekem, ferjem van es minden nap masztizok,raadasul terhes vagyok!de imadom!
2009. márc. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!