Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért nem tudok kielégülni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok kielégülni orális sex közben?

Figyelt kérdés
Már legalább 3-4 csajjal voltam úgy, hogy egyszerűen nem tudtam "elmenni" orális sex közben, miközben a csaj szopott, nem történt semmi, és egyre gyakrabban van ilyen. Most mit csináljak?
2009. márc. 1. 11:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Kicsit vegyél vissza a rejszolásból.
2009. márc. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez érdekes!Választ nem tudok rá adni, de engem is nagyon érdekelne!Mivel az én barátom se tud elmenni úgy!Vagyis én abbahagyom amikor már borzasztóan unom, de ő nem mondja soha h ne hagyjam abba.És ennyi, de ő nem görcsöl rajta, nem beszélünk problémáról.Csak nekem vannak félelmeim, h nem jól csinálom.Pedig kérdezem tőle,hogyan csináljam, azt mondja h mindenhogy jó!

irj bővebben a problémádról!Hátha ketten rájövünk mi lehet a baj!(:

2009. márc. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Bővebben: én fekve vagyok vagy állok, és a csaj orálisan kielégítene. De semmi. Látom hogy a csaj már nagyon várja és nagyon unja én akkor inkább posiziót váltok. Próbáltuk 69-ben is (dupla orális) ott is gyakorlatilag ugyanez, csinálhattuk volna a végtelenségig akkor se lett volna semmi. Ami nagyon aggasztó hogy néha amikor benne vagyok ás úgy érzem mindjárt elmegyek, azonnal megpróbálok orális szexre váltani, és akkor sincs semmi, sőt vissza is megy.
2009. márc. 1. 12:03
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet az h olyan típus vagy aki nem igényli az orális szexet? Bár férfi vagy így nem értem annyira, minden pasinak ez a vágyálma. Sztem ne erősltesd, ne csináljátok úgy egy darabig aztán utána meg lehet megkívánod annyira h el tudj élvezni!
2009. márc. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!