Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Baj ha alig kívánom mostanában...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha alig kívánom mostanában a szexet?

Figyelt kérdés
18 vagyok, lány és kb már 1 éve élek nemi életet. Nyáron semmi baj nem volt úgymond, leginkább akkor kezdődtek ezek a gondok amikor elkezdődött a suli. Majdnem minden nap 3-ig bent vagyok 1-2 napot kivéve de akkor örülök ha otthon lehetek. másfél éve van barátom és amióta suli van leginkább csak hétvégente szoktuk csinálni, max 2-3 alkalom szombatonként és annyi. Ő sose érti meg miért nem akarom, de mindig mondom neki ha át is megyek hozzá suli után akkor sem akarom mert hát azért mégiscsak benne punnyadtam több órán keresztül a bugyimba és nem biztos h kellemes illata van vagy akármi. Nála nem igazán tudom megoldani h megmossam max itthon. Kedvem sincs olyankor. Baj ez? Rámehet erre a kapcsolatunk? Barátom majdnem minden nap akarná.. 18/F
2009. márc. 1. 09:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Hát, sajnos lehet belőle baj, ha "nem kap annyit enni, mint amekkora étvágya van", de ha eléggé szeret Téged, akkor nem fog ez miatt elhagyni, max. többször zsibizik.

Téged egyébként csak az zavar, hogy nem tudsz megtisztálkodni előtte, vagy fáradtnak érzed magad hozzá?

Lehet kapni intim tisztálkodókendőt, próbáld ki, hogy megfelelő e a Te igényeidnek, mert ha csak a tisztálkodási lehetőség hiány miatt utasítod vissza, akkor ez megoldás lehet.

2009. márc. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Legtöbbször kedvem sincs hozzá.
2009. márc. 1. 11:13
 3/5 anonim ***** válasza:

Nálunk hasonló a szituáció, bár ő nem higénia okok miatt, nem akarja, egyszerűen csak fáradt, nyűgös, korán kel, sokat utazik, üröl, ha picit tud ülni, és nem kell csinálnia semmit sem. Én próbáltam erről vele beszélni, hogy nekem ez így nem jó, (heti 2-3 alkalom) de pont nem érdekli a dolog. Vagyis érdekli, de nyűgös, és ha neki nincs kedve, akkor én sem élvezem. Sajnos ez kezd eléggé elfajulni, mi csak fél éve vagyunk együtt, és kevés időt is töltünk el egymással, ennek ellenére mégis rossz nekem ez az egész. Nálam ennek fizikai tünetei vannak. Émelygés (vagy émejgés, asszem LY), idegeskedés, feszültség, és hát a maszturbálás részemről nem igazán kielégítő.

Valószínűleg, részemről így vége lesz a dolognak, eddig csak azért nem volt, mert szeretem az illetőt.

De adj picit többet, mert mot így azt gondolja nem élvezed annyira.

20/F

2009. márc. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen már én is beszéltem vele erről és azt mondta hogy akkor vmit nagyon elb*szott, már bocsánat h így írom. Szegény magát okolja hogy én nem kívánom pedig nem így van :(

Alapból a lustábbik fajtából származok:D

2009. márc. 1. 19:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez amúgy halál komoly dolog! Ne legyél a "lustábból származó". Felhívnám a figyelmedet h vannak más nők is a világon rajtad kívül, és ha a párod nem kapja meg tőled amire vágyik, hiába szeret, el fog hagyni.
2009. márc. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!