Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az mennyire durva, ha egy 22...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire durva, ha egy 22 éves srác nem tudta, hogy mi az az ovuláció? Ez mennyire általános?

Figyelt kérdés

angol az anyanyelve, ovulation-ről van szó, tehát nem a szó idegen hangzása miatt nem tudta. Én világositottam fel. Volt már jópár kapcsolata, most is tartós, elvileg komoly kapcsolatban él... amúgy okos gyerekről van szó.


Kérdésem, hogy ez mennyire általános? tényleg nem vágják a renszeresen szexelő fiúk a női ciklust? (nem a 14 éves p_csösökre gondolok, hanem az ilyenekre mint ez a srác)


2009. márc. 1. 02:17
 1/9 A kérdező kommentje:
ui: tudta hogy a noimukodessel kapcsolatos, de azt hitte hogy egyenlo a menstruacioval... es tenyleg nem az a tusko tipus
2009. márc. 1. 02:51
 2/9 anonim ***** válasza:
81%

Most konkrétan én se tudom, hogy mi az. A petesejt kilökődése vagy valami hasonló?

Én 19 vagyok és lány, de abszolút nem vágom ezeket a női dolgokat.

A barátom viszont nagyon, mindig ő ad tanácsot és mondja hogy rakjam a hasamra párnát meg melegvizes palackot stb :D


Szerintem ez megbocsátható :) különben annyira tényleg nem vágják a pasik ezeket a dolgokat. De nem általánosíthatunk.

2009. márc. 1. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

igen, peteérés, ekkor a legvalószinűbb, hogy van becsúszhat a baba...

szvsz fontos tudni mindenkinek, aki "szexuálisan aktiv", aki nem tudja hogy mikor lehet baba, mitől és mi történik ott, az ne szexeljen

2009. márc. 1. 03:21
 4/9 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem a pasik úgy gondolják, hogy ez már annyira női téma, hogy nekik nem kell tudni. A csajnak kell észben tartania. - egyébként szerintem is.


Engem az akaszt ki, hogy sok csajnak van g-pont orgazmusa tehát elég erőteljesen spriccel olyankor. És sok pasi azt hiszi bepisilt!!! Hát engem ez nagyon fel tud dühíteni, hogy ennyire paraszt lehet valaki, már elnézést.

2009. márc. 1. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem egyaltalan nem durva, hogy a srac nem tudta mi az ovulacio.

De, hogy elhidd nekem, mennyire nem tudjak ezt a pasik, es nemcsak a tuskok nem (csakhogy a szavaiddal eljek), kerdezz meg 10 sracot errol. Ird fel, mi lett az eredmeny.

Majd ide is ird meg, kivancsi vagyok!!!

De abban is biztos vagyok, hogy az angol srac is tud toleg olyat kerdezni, ami bar szamara egyertelmu, te nem tudod ra a valaszt!

2009. márc. 1. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjem sem tudta, hogy mi az ovuláció és azt hitte, hogy a menstruáció egy napig tart, pedig nem 22 éves, hanem 27. Hát szerintem a pasikat ez annyira nem érdekli meg mondjuk a férjemnek nem volt előttem komoly kapcsolata. Ha valaki nem él egy nővel, akkor nem biztos, hogy ezek a dolgok előjönnek.
2009. márc. 1. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez bizony egyrészt alap inteligencia,másrészt "szakma" függő.

Manapság már nem ciki.

Sőt, sajnos az sem ciki, hogy valaki nem tud anyanyelvén helyesen írni.

2009. márc. 1. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
51%
Sajnos az emberek 90 százaléka fogyatékos, így nagyon kevesen vannak, akik az ilyen dolgokat értik.
2009. márc. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
tudom, hogy az ember mar reg nem azzal a cellal szexel csak, hogy gyereket csinaljon, de azert meg vmennyire osszefugg a ketto... plane hogy o is igy szuletett :) nameg volt olyan, hogy folvilagosito ora... :)
2009. márc. 1. 20:48




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!