Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A barátom szexuális igényei...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom szexuális igényei alacsonyabb az átlagnál?

Figyelt kérdés

Már a 6. évünket tapossuk, és lelkileg minden a legnagyobb rendben. Szeretjük egymást odafigyelünk egymás érzéseire, alig veszekszünk, szóval tényleg idilli.De engem régóta valami aggaszt. Havi 2-szer 3-szor szeretkezünk, de ha én nem kezdeményezek neki havi 1 elég lenne vagy még kevesebb. Nekem pedig kell az,h odalegyen értem és sokszor (mindig) kivánjon a kedvesem. Pedig sok mindennel próbálkoztam. Vettem szexi fehérneműt, kipróbáltuk, azóta ott van aszekrénybe és nem kérte azóta se,h vegyem fel. Nincsenek különleges kivánságai. Ha sztriptizelek neki,nem az areakciója mint más pasinak(mondjuk ezt csak filmekből tudom)mert nekem ő volt az első /fél évet várt rám, az első együttlétig/. Ha a tv-ben hírül adják,h ki vetkőzött már megint le, akkor ő erre:ez kit izgat?!És ami alegdurvább, orálisan eddig mindössze egyszer tudtam kielégíteni, és az is jó sokáig tartott. Ha finoman beszélni próbálok vele erről, akkor azt monja h ez hülyeség minden rendben van. és ha szexelünk néha ez miatt erőltetettnek tünik. Én 2 dologra tippelek az egyik a kérdésemben benne van, a másik h titkon meleg (magának se vallja be)Néha ezzel álmodok, h kiderült és ezmiatt lett vége...ezek szörnyü álmok mert el nem tudom mondani mennyire szeretem(de ő is engem ez biztos)Vagy túl sokat agyalok ezen fölöslegesen. Minden ember más, mindenkinek mások az igényei. Valaki nyugtasson meg,h ez is természetes, és h örüljek annak, h nem egy perverzbe vagyok szerelmes, aki nem tud megálljt parancsolni a farkának, és bármikor/mindig/megkívája a hiányos öltözetű nőket. Mert különben tényleg hálát adhatok, h ilyen párom lehet. Soha de soha nem bántana meg semmivel,tisztel, megbecsül.ezek olyan tulajdonságok, amik sajnos annyra kevés fiúban van meg...akiben meg van az nem néz ki jól.az én barátom bármilyen nőt megkaphatna, ha akarna......De nem akar

Kívácsi vagyok a véleményekre


2009. febr. 28. 22:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha már az elejétől ennyit sexeltetek akkor semmi gond csak ennyire van igénye. Nem kell aggódni....
2009. febr. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem nem szeret,csak megszokásbol van Veled!(SAJNA)-nem meri bevállani,vagy nem tom!Én a barátnőmre mindig figyelek és mindig fel tud izgatni!(föleg ha csini fehérneműben táncol!!)Juuuuuujjjjjj!Szerintem érdemes lenne beszélni vele!!!
2009. febr. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Télleg ne aggódj ! Ha meleg lenne - az meglátszani az egész lényén ( pl:beszéd , öltözködés, ) . Szerintem csak fáradt , vagy egész egyszerüen ennyi bőven elég neki. Próbáld vele tényleg megbeszélni, és magyarázd el neki, hogy neked ez milyen fontos-hogy megtudd miért nem akarja annyira a szexet.DRUKKOLOK
2009. febr. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A szexben nincsennek normák.

Meg kell beszélni, tapintatosan, és közöld vele, h Neked ez így is jó, de jobb lenne ettől gyakrabban.

Tudakold ki, h neki, h a legjobb, és úgy (is) csináljátok.

Lehet, h szex kazetta vagy valami ilyesmi segítene, próbáljátok meg.

Lényeg kölcsönös megértő szeretet, és a kis lépésekkel előre haladás.

2009. márc. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!