Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit tegyek a férjem pénisze...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a férjem pénisze túl kicsi nekem?

Figyelt kérdés
Most csaljam meg?Sosincs orgazmusom.Nemis élvezem mikor bennem van!
2009. febr. 28. 22:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
milyen méretei vann kb? ha nem szélséségesen kicsi,szerintem nem ezzel van a gond.Egyébként hüvelytornával javithatrsz a helyzeten
2009. febr. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mielott hozzamentel volna azelott jobb volt?mert ha elobb is jelentkezett akkor nalad is gaz van...
2009. febr. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A férjed megcsalni????Szerintem ez nemigazán jó ötlet!-mármint ha szeretd ako ne megcsald,hanem beszéljétek meg.hogy mit lehetne tenni,vagy új dolgot kiprobálni,hogy Neked is jó legyen a sex!Amugy mikor elöször voltatok 1ütt nem volt kicsi?

(21F)

2009. febr. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
Ha nem extra kicsi, akkor lehet, hogy más az ok, nem a méret. Nekem sincs orgazmusom, ha a férjem bennem van. Van olyan nő, aki nem képes a hüvelyi orgazmusra, talán te is ez a kategória vagy. De ezért meg ne csald! Ezer más módon tudna kielégíteni és élvezetessé tenni a szexet, beszélj vele arról, hogy te mire vágysz.
2009. febr. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
92%
Nyújtódeszkát előre és nyújtsad...:)
2009. febr. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
61%
Mondd el neki, hogy neked nem elég a mérete, hagyd el! Ennyi. De erre az esküvő előtt is gondolhattál volna.
2009. febr. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
72%
Na figyu szedess be vele 5 viagrát attól bedurran szerenxcsétlennek.+15 mg vazelint rakass be neki na akkor elged lesz a baszásból 1 hónapig vagy ha még extra cuccot is akarsz akkor tudom ajánlani a pénisz piercinget....
2009. febr. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szóval mekkora az a kicsi? És ezt nem tudtad mielőtt hozzámentél?

Vegyél egy neylon brokit, és kérd meg a férjedet, hogy még azzal is kényeztessen egy kicsit.

2009. márc. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Igen! csald meg velem :)
2009. nov. 24. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!