Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nemigazán tudom elképzelni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemigazán tudom elképzelni milyen, hogy néz ki egy álló pénisz farmeren keresztül?

Figyelt kérdés
Már többször éreztem a barátomon feküdve (még nem volt szexuális kapcsolat,szüzek vagyunk),hogy ott kemény,de nem tudom,hogy mennyire vagy hogyan,ez azért volt,mert felállt neki? vagy csak alap állásban éreztem vagy a farmer slicce volt.Milyen,hogyan néz ki mennyire dudorodik,hogy biztos legyek benne,hogy tényleg merevedése van,felizgult? Ne adjatok olyan választ,hogy lehet azt látni,mert azzal semmire nem megyek. 18/l
2009. febr. 28. 22:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy dudort erzel a farmerjen, de minek akarod faremeren keresztul latni h milyen ha felall neki?Huzd le a sliccet es meglathatod...
2009. febr. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez sokmindentől függ. Például hogy a párod hogyan "hordja" a szerszámot. Én pl ha felülre rakom, akkor a slicc vonala erősen dudorodik, ha merevedésem van, innen tudja a párom is. Ha alul van, akkor vagy nagyon durván kidudorodik, vagy felküzdi magát felülre, és a púpos slicc effektus lép itt is életbe. :D Nomeg a barátod méreteitől is függ, hogy éppen hogy néz ki.


17/F

2009. febr. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
ha valami keményet érzel,akkor az a farka,ennyire egyszerű:-)Amugy kukkants be és akkor egyértelművé válik
2009. febr. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem attól is függ, hogy melyik tipusba tartozik a barátod mert van akinek teljesen felhajlik egészen a hasához símul és azoknál egy hosszúkás dudor látszik a slicc mentén, akinek meg a hasához képest derékszögben előreáll annak szinte teljesen kinyomja a nadrágot. Az én barátomnak pl előrefelé mered ezért nem lehet nem észrevenni ha merevedése van annyira kidudorodik a nadrágja.
2009. aug. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!