Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Barátnőm nem elégül ki a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm nem elégül ki a petting során. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
17 évesek vagyunk és 2hónapja járunk. mikor pettingelünk, azt csinálom amit ő mond. kézzel, szájjal, közben csókolgatom is. de neki egy idő után el kezd fájni, pedig nem vagyok durva. én csak azt csinálom amit ő mond, de így sem megy neki a dolog.már nem egyszer próbálkoztunk és nem tudom mi lehet az oka. hogy vigyem fel mégis a csúcsra?
2009. febr. 28. 21:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg, hogy ő előtted (vagy esetleg most is), hogyan szokott masztizni otthon, mikor el tudja magát juttatni a csúcsra (ha el tudja). Az segíthet. Vagy esetleg kérd meg, hogy előtted csinálja magának...
2009. febr. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

nem szokta magának, sőt én vagyok az első pasija, akivel csinálja:$

ui: magának nem csinálja, mikor megkértem rá, akkor azt mondta, azért vagyok énxxd

2009. febr. 28. 22:05
 3/10 anonim ***** válasza:
Síkosító? Szorítsa össze az izmait odalenn, majd ernyessze el. Ismételje. Ez fokozza az érzést csiklóban. Nálam legalábbis bevált. Az ujjaid is beveted orál közben? Mert az is segít ám sokat...Ha még a G-pontját is megtalálod, akkor összejön az az orgazmus. Megjegyzem: anélkül is lehetséges.
2009. febr. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát bocs...Így nincs könnyű helyzeted. Ha maga nem tapasztalja ki, hogy jó, akkor magyarázhat neked akármennyit...Ok, hogy navigál, de maga sincs akkor tisztában vele, hogy mit is kéne pontosan csinálni. Szal H.F. a barátnődnek: gyakoroljon masztizás közben, majd tanítson meg téged, hogyan kell eljuttatni a csúcsra.
2009. febr. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
ujj, száj minden volt már. nem egyszer+ g pont is megvan neki. de egy idő így után el kezd neki fájni. (mármint ha behatolok az ujjammal). egy kis ideig élvezi, de aztán fáj neki. legtöbbször élvezi, de nem tud elmenni és ez nekem rossz érzés, h nem tudom kielégíteni. :(
2009. febr. 28. 22:10
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia!!!Én imádom amikor a férjem puszilgatja a csiklómat, közben a mellemet finoman masszírozza....próbáld meg finoman csókolgatni a csiklóját, lassan majd egyre gyorsabban, de gyengéden!
2009. febr. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nálam az ujjazás titka, hogy nem ki-be kell mozgatni az ujjat, hanem odabenn birizgálni a G-pontom. Az nem fáj, sőt szuper, de ha ki-be húzgálja, percek alatt kidörzsölődik a bejárat és nagyon kellemetlen...Közben orális izgatás és kész az orgazmus. Mi mindig használunk síkosítót, nagyon sokat dob a dolgon.
2009. febr. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszike, nemsokára kipróbálom:P
2009. márc. 1. 00:18
 9/10 anonim válasza:
én 15 éves vagyok,és ugy csináljuk,hogy először szájjal nyalod a csajt,utána (ugy hogy ő bugyiba te meg boxerbe vagy) rád mászik,szval te vagy alul ő meg felül,és mozogtok előre hátra...pontosan ugy mint a sexben,csak nincs behatolás meg semmi,és a csaj amikor rajtad van akkor ugy helyezkedik,hogy a farkad ott legyen ahol az ő punáján az a pont ahol nagyon jó neki,és pár perc (5-6 perc) alatt elfog élvezni:)) probáljátok ki:))
2009. márc. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Küldd hozzám
2009. márc. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!