Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van különbség a szex gyakorisá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van különbség a szex gyakoriságában országok/etnikumok szerint?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy vannak felmérések, de szerintetek reprezentatívak valamennyire? Szerintetek hol szexelnek a legtöbbet és hol a legkevesebbet?
2009. febr. 28. 21:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én azt olvastam, hogy az olaszok a legtöbbet, de ott nincs annyi orgazmus (mármint gondolom a nőknél). A magyarok valahol középmezőnyben, de mi inkább a minőségre megyünk.
2009. febr. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb a minőségre menni, mint a mennyiségre :P Nem hiszem, hogy reprezentatívak, kifognak embereket, és azok alapján állítják össze. Lehet, hogy pl. akiket megkérdeztek, hetente 20x szeretkeznek, akiket kihagytak, azok meg hetente 1x. Vagy fordítva is igaz lehet.
2009. febr. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem Kínában sokat szexelnek, végülis sok gyerek születik.
2009. febr. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Szerintem meg nem másik országba kell szétnézni,hanem kis hazánkban,a kissebség joval szaporább mint az átlag magyar ember,bár ez betudhato a rossz szociális helyzetnek.
2009. márc. 1. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én úgy hallottam, hogy a görögök a legtöbbet
2009. márc. 1. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Maga az az adat, hogy kinek hány gyereke van, nem feltétlen utal a szex mennyiségére, max. a felelősség és védekezés hiányára.
2009. márc. 1. 07:00




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!