Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Valaki megmondaná, hogy mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki megmondaná, hogy mit tegyek ebben a furcsa helyzetben? A barátom folyton kíván de én még nem akarom ezt.

Figyelt kérdés

Már tettem fel arról kérdést, hogy normális-e, hogy negyedik randin arról beszél a barátom, hogy mennyire kíván. Ott kaptam megnyugtató válaszokat, hogy ez nem gond, örüljek neki. Ez rendben is van.


De most mit csináljak a továbbiakban? Ha találkozunk kényelmetlen neki, hogy álló pénisszel kell sétálnia, kávéznia, moziznia, vagy bármi. Márpedig, ha találkozunk, csókolózunk, megöleljük egymást, akkor mindig be fog indulni. Viszont még én nem szeretnék lefeküdni vele. Nem azért, mert szadista állat vagyok, és szeretem nézni, ahogy szenved, hanem mert én szeretnék felkészülni rá rendesen, és szeretnék biztos lenni benne, hogy nem csak egy újabb strigula leszek, ugyanis annyira azért még nem ismerjük egymást, hogy teljesen megbízzak benne. Most mit tegyek? Kínozni sem szeretném, nem akarom, hogy állandóan frusztrálja, hogy nem kapja meg azt, amit szeretne, viszont én sem akarom ennyi ismertség után odaadni magam, akármennyire is kívánom őt. Hagyjam inkább ott, mert ebből látszik, hogy nem illünk össze? Vagy mi legyen? Bárkinek bármilyen mentő ötlete?


Előre is köszönöm a válaszokat!


2009. febr. 28. 20:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyelj :) Ha a srác ilyen beindulós fajta, azzal nincs semmi baj. A legtöbb ilyen, hogyha egy szép lánnyal randizik, csókolózik, ölelkezik. Ne törődj vele, hogy feláll neki a fütykös, az nem feltétlenül jelenti azt, hogy azonnal le akar fektetni, és csak egy strigula lennél. Akkor is felállna, ha már rég lefeküdtetek volna. Tetszel neki, kíván téged, de nem azt jelenti, hogy csak a szexen jár az esze. Egyszerűen náluk egy ilyen folyamat, nem is nagyon tudja irányítani. Azt viszont tudja, hogy rádmászik-e, esetleg erőszakos lesz, vagy bármilyen más formában kifejezi, hogy csak meg akar fektetni. És ha így lenne, szerintem már erős utalásokat tett volna rá, de a felálló broki semmiképp nem mérvadó :) Én barátomé is feláll, minden egyes alkalommal, amikor csókolózunk fél percnél tovább, vagy csak simán fekszünk egymás mellett a TV előtt, és simogatja a hátam, vagy én az övét :)


20/L

2009. febr. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kitartás, és pl. elégítsd ki kézzel, vagy lehet, hogy petting közben elmegy.
2009. febr. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kéne ebből ekkora ügyet csinálnod :) mármint nem a szüzességből, arról szerintem tök jól gondolkodsz, de: tényleg ezért szakítanál vele?! ebből te úgy véled hogy nem illetek össze? ugyanmár... Kibírja ő is hogy feszít a szerszám, te se halsz bele hogy nem elégülnek ki azonnal a vágyaid, ha épp szenvedélyesen csókol, nem? Nem baj ha beszéltek a szexualitásról, én mindíg is fontosnak tartom, főleg a huszonéves fejjel bizony ez már téma a fiúknál, és amíg kultúráltan mondja (mint a te esetedben, hogy csak említi hogy mennyire kíván) azzal szerintem nincs semmi gond. Akkor addig nem randizol senkivel amég nem vagygy benne biztos hogy le is fogsz vele feküdni, mert mi lesz ha néha merevedése támad? Butaság... Randizzatok csak, ha már bízol benne, kezdjétek pettingel, azzal is remekül le lehet vezetni a vágyakat, amég nem akarsz tovább lépni. Sok sikert!
2009. febr. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nem erőszakoskodik, erről szó sincs, inkább ő kért múltkor is egy kis pihenőt, hogy kifújja magát. Nekem nagyon fel sem tűnt, hogy ennyire beindult. (Ez azért van, mert ő az első.)

Petting? Nem tudom. 4 randi és 2,5 hónap ismertség után nekem még ez is gyors. Vagy lehet, hogy tényleg ennyire nem illünk össze?

2009. febr. 28. 21:02
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha szereted,ne szakíts vele!Próbáljátok ezt a dolgot megbeszélni,hogy egyikőtöknek se legyen ez kellmetlen és találjatok valami közös nevezőt!Alegfontosabb,hogy figyeljetek egymásra és legyetek türelmesek!Sok sikert kívánok,remélem menni fog!:)
2009. febr. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg korai a petting, bár jobb, mintha egyből lefeküdnétek. Ez szerintem kicsit kortól függ, és tapasztalattól. Én pl. első barátommal 5 hónap után pettingeltem először, és rá 4-5 hónapra feküdtem le vele. És mivel ő neked az első, gondolom te is hasonlóképp gondolod :) Ezzel nincs baj. Mostani barátommal pedig már szinte azonnal, (bár a szexszel neki is várnia kellett kicsit :P), nem érzem elhamarkodottnak így, idősebb fejjel, azóta is együtt vagyunk, nagyon jól működik minden.

És ha ő kért pihenőt, akkor semmi probléma, rendes fiú. Ha csak szex kellene neki, akkor nem kért volna pihenőre :)

2009. febr. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A korban már azért benne vagyok, már 19 is elmúltam, csak hát 0 tapasztalattal. Azt hiszem jobb lesz tényleg, ha együtt kitalálunk valamit. Neki csak több ötlete van. Ő neki van bőven tapasztalata szexualitás terén. Köszi még egyszer a válaszokat!

2009. febr. 28. 21:18




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!