Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az első szeretkezésnél a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első szeretkezésnél a fiúnak nem állt fel. Nagyon kellemetlen volt nekem is hát még neki. Hogy lehet kezelni ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés
A fiu 18 éves, én 26. Egyikünk sem szűz már. Szerintem nem is mer többet hozzám jönni. Hogy kezeljem ezt a helyzetet? Én szeretném ha jönne.
2009. febr. 28. 19:35
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem várd meg hogy ő jelentkezzen, mert neki a kellemetlenebb... igazából miért nem állt fel neki ezt tudjátok?
2009. febr. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nagyon zavarban volt. Most volt nálam először. Félt hogy anyám hazajön.
2009. febr. 28. 19:47
 3/8 kelemenkelo válasza:
100%
én is jártam igy a barátnömmel és most a feleségem 21 éve ha tetszik a fiu kitartás!!!!!
2009. febr. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
akkor is várd meg hogy ő keressen...
2009. febr. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is várnod kéne, bár én nem bírnám kivárni, hogy ő keressen :$ :) Felhívnám, vagy írnék sms-t, hogy beszéljük meg a dolgot, semmi baj nincs akkor, ha zavarban volt és nem működött a kisfickó, emiatt nem kell kerülnie, stb :)
2009. febr. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha akarsz tőle valamit, akkor keresd meg. De ne utalj a dologra, nem kell biztosítanod arról, hogy semmi gond, sőt. Azzal, hogy Te keresed, abból tudni fogja, hogy nem csinálsz belőle ügyet. Ha akarja, akkor majd szóba hozza ő a dolgot.
2009. febr. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szeritem invitáld meg újra, csak most egy olyan helyre,ahol tuti nem zavar meg benneteket senki!
2009. márc. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
várj, míg jelentkezik. Velünk is ez történt, azzal a különbséggel, hogy én voltam a béna, és beletenyereltem a golyóiba. Két napig terpeszben járt. Ennyit az első estéről, bár máshogy azért eljátszadoztunk egymással. 5 és fél éve vagyunk házasok.
2009. márc. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!