Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » "Van kivel, de nincs hol"....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Van kivel, de nincs hol". Mit tehetnénk?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel 1 évesek leszünk és szeretnénk elveszíteni a szüzességünket. Ehhez kéne valamilyen hely, de sajnos a saját lakások ki vannak zárva (mindig otthon vannak a szüleink), valamint nem szeretnénk külön erre a célra létrehozott lakásokban lenni.
2009. febr. 28. 17:52
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Olcsóbb moteleket vagy panziókat többen is ajánlottatok, de nevet egyiknél sem mondtatok. Én amiket találtam mind 10.000 Ft-nál kezdődik és minimum egy éjszakára lehet kivenni. Tudtok mondani olyanokat, amelyek ennél olcsóbbak és rugalmasabbak?

2009. márc. 1. 01:54
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Az ifjúsági szállás, kemping, vendégház a legolcsóbb.

Az is kérdés, hol laktok, mert gondolom nem akartok az ország másik felébe utazni ezért.

2009. márc. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Budapest
2009. márc. 1. 17:07
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Gogle keresö,Budapesten olcso szálláshely.Vagy Budapesten diszkrét panziok.
2009. márc. 3. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
aktuális még? Vegyeteket valamelyiktek szüleinek színház- vagy mozijegyet jegyet és máris szabad a ház/lakás kb.2,5 óra hosszára!
2009. okt. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
81%
velünk is így volt, hát elmesélem hogy oldottuk meg.. leültünk mindkét fél szüleivel beszélgetni és nyíltan kimondtuk,hogy le szeretnénk feküdni egymással egy év után.. persze eleinte kicsit kiakadtak, aztán végülis rájöttek hogy ez tök normális dolog, had csináljuk amíg fiatalok vagyunk :) és az ő szülei elmentek otthonról fél napra, és megtörtént, nem kellett senkinek hazudozni, hogy ide oda megyünk, nem került semmibe (gumi árán kívül:D) és ránk sem nyitottak, nem kellett félni se.
2009. okt. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
89%
Utolsóval egyet értek pont énis ezt akartam írni.Meg szerintem azért is jobb,hogyha elmondjátok nekik,mert ha én szülő lennék,inkább megengedném a gyerekemnek ezt,mint hogy ki tudja hogy hova megy megtenni...ígyis úgyis megteszi,legalább nem kell bújkálni mindenkinek jobb lesz...
2009. okt. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

általában olyan van, h. van hely, de nincs kivel, szal örülnék a helyedben!!!

meglehet azt oldani akárhol....:P

2009. okt. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha ott alszol barátnődnél vagy ő nálatok akkor miért nem eshet meg a dolog?


Mond meg az ősöknek, hogy ne rontson be senki vagy balhé lesz. Később hogy oldjátok majd meg? Mert mindig motelszobába menni kufircolni költséges lesz ám...

2009. okt. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Na, sikerült megoldani?
2009. okt. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!