Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen érzés a többes szex?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés a többes szex? Ha valakinek van párja, akit nagyon szeret de kiszeretné probálni?

Figyelt kérdés
Elöször a két férfi egy nö felállást szeretnénk kiprobálni,utána meg a két nö egy férfi felállást!Milyen lehet?lány vagyok
2009. febr. 28. 17:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp beszéljétek meg alaposan a dolgot a partnereddel! Amennyiben ki szeretnétek próbálni fontos, hogy közösen válasszátok meg a 3. személyt. Fontos még, hogy azt is letisztázzátok ki meddig mehet el a másik nemmel! Nem biztos, hogy jól esne a partnerednek ha éppen a 3. személy juttat el téged a csúcsra. Tehát mindent alaposan elöbb átbeszélni.

Hogy milyen érzés? nos ha már foglalkoztat a dolog akkor érdemes kipróbálnotok, teljesen más mint 2-en. Természetesen ez már nem szeretkezés lesz hanem csupán Szex.

26/F

2009. febr. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
Érdemes kipróbálni, de nagyon jól beszéljétek át, nehogy arra menjen rá a kapcsolatotok...f/22
2009. febr. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
Én már voltam 2 sráccal! Nem tetszett. Amíg kényesztetett elgem az egyik én meg a másikat, nem tudtam koncentrálni rá! Nem vagyok büszke magamra amiért voltam 2 sráccal! Söt megbántam! Sztem hagyd a francba!!
2009. febr. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem a szerelem nem bírja ki. Valaki írta, hogy ez csak szex, nem szerelem. Ha szereted, gondold végig, hogy esne neked, hogy előtted szexelne valaki mással? Néha én is gondolok rá, de én biztos vagyok benne, hogy rámenne a kapcsolatunk. Olyannal kéne kipróbálni, akikkel nem vagy érzelmileg érintett.
2009. febr. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
40%
Akik igazán szeretik egymást nem akarják azt látni h a párjukat vki más kényezteti. Sztem ez az egész megöli a kapcsolatot! Akik meg belemennek ilyenbe nem is szeretik a párjukat igazán.
2009. febr. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
30%
Ez qrva hajlamot rejt, de nem sokáig.
2009. márc. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
6%
Szerintem sem tesz jót a szerelmi kapcsolatodnak! Neked milyen lenne, ha a párod veled együtt egy másik lánnyal is foglalkozna? Vagy csak a másik lány tetszene, és téged egy kicsit hanyagolna? Nekem rossz lenne! És fordítva szerintem a fiúnak is!
2009. márc. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!