Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hány éves korban kezdhet el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves korban kezdhet el szexelni egy lány?

Figyelt kérdés
2009. febr. 28. 17:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
14 év alatt bűncselekmény. De utána már csak az egyénen múlik. Szerintem 16 éves kor előtt nagyon felesleges. Ez az én személyes véleményem, én nem hiszem, hogy egy 16 éven aluli lélekben is felkészült erre.
2009. febr. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Kössz a választ!
2009. febr. 28. 17:33
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
17-18, vagy késöbb!Én 17 évesen belementem, de még annyi idősen is megbántam,mert nem voltam lelkileg olyan szinten!
2009. febr. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
ez egyéntől függő... mindenki maga érzi mikor itt az ideje de nem érdemes erőltetni...
2009. febr. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
18
2009. febr. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

én elég korán kezdtem, 15 évesen és megbántam. részben jó, mert tudom hogy működik az egész dolog és a mostani barátomnál már nem félek annyira h milyen lesz. de lelkileg nagyon nem voltam rá felkészülve és ez a mai napig meglátszik... :S

17/l

2009. febr. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ez korhoz kötve. Amikor már mindent tudsz a szexről, nem kell itt kérdezősködnöd, akkor érett vagy rá. (De inkább kérdezz, minthogy baj legyen...)

A védekezés résszel kezd a tanulást :)

2009. febr. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Bőven ráérsz 17-től fölfelé. Alatta én legszívesebben betiltanám, mert ronda következményei lehetnek...

Lelki érettségtől függ, valóban, de egy 14 éves bármennyit is tapasztalt már, koránt sem mondható érettnek.

2009. febr. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Amikor tudja ésszel, felelősségteljesen, mindenre odafigyelve csinálni és tudja, hogyan kell védekezni és azt is, mit kell tenni, ha bibi van. Szerintem 17-18-nál korábban nem kéne elkezdeni...


Én 23 évesen veszítettem el. Meg is bántam. Kihasználtak...Nem azért tartogattam 23 évig, hogy olyan kapja, akinek semmit nem jelent ez az ajándék...Hát engem padlóra vágott, amikor a történtek után 1 hónapra szakított, 5 hónapos kapcsolat után. Lelki roncs lettem...Sajnos későn derült ki, mit is akart valójában...

2009. febr. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
91%
Én 15 évesen vesztettem el és egyáltalán nem bántam meg. Semmi lelki következménye nem volt, semmi bajom nem lett és eddig az összes partnerem elégedett volt velem. Persze lehet, hogy azért mert tényleg szerelmes voltam a srácba. :) Mindent megtettünk a védelemért és felelősségteljesen gondolkoztunk. Talán csak szerencsés voltam, hogy olyan párom volt :) Tényleg egyénfüggő. (Bár 14 év alatt felelőtlenség.)
2009. febr. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!