Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Sex kábítószerekkel. Ártalmas-...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sex kábítószerekkel. Ártalmas-e, az ondó összetétele változik tőle, és milyen érzés?

Figyelt kérdés

Hát igazából én csak beszívva csináltam még, mármint a drogok közül választva. Esetleg érdekelnének tapasztalatok, akik mondjuk próbálták már mással is. (pl: Speed, kokain, bélyeg, ecstasy, stb-stb. )

Plussz pont jár, ha a vele járó érzést is körülírjátok :)


Ui: Aki még nem szeretkezett, sexelt beszívva, annak ajánlom, viccen kívül. Bár ez is csak férfi szemszögből. Nőktől már hallottam nem olyan pozitív visszajelzéseket.


2009. febr. 28. 16:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
44%

Az érzést nem ismerem, de az összetétele, ha véletlenül gyerek lesz a játékotokból, akkor nagyon is veszélyes! Bármilyen betegséggel, rendelleneséggel születhet. A nőknek valóban nem hinném, hogy mindig jó, mert e legtöbb drog energiát ad, mi le kell vezetni...

Amúgy te vagy a nagybetűs SZÁNALOM, de ez az én személyes véleményem.

2009. febr. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Odin777 ***** válasza:
61%

sztem könnyű lesz rászoknod ,de el fogja baszni az életedet előbb utóbb

vannak egyéb formái a vágykeltésnek,amik nem életveszéllyesek

próbály ki mást sztem

2009. febr. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
53%
Nézd, szerintem előbb tanuld meg leírni a "plusz" és "szex" szavakat helyesen...
2009. febr. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem mindegy, hogy egy szétszívott-agyú, más drogokat tesztelő egyén milyen helyesírással ír. Ha csak ez lenne a legnagyobb baj... :o
2009. febr. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Hmm.. Köszönöm a kedves, és megértő hozzászólásokat, igen intelligens válaszokat kaptam a témával kapcsolatban. Sztem egy szóval nem mondtam, hogy drogfüggő vagyok, csupán csak érdekel a téma. És köszönöm a helyesírási hibák javítását, sajnos tévesen javítasz, mivel úgynevezett honosított szavakról beszélünk, értsd a file szót sem file-ként írod, amennyiben magyarul beszélünk. a szex szóról csak annyit, ha megnézed a témakört amiben írtál, talán ott is észreveszed, hogy a SZexualítás "Sz"-vel van írva. Igen, "vel"-t használnk, amennyiben kötőjellel írunk.

Mégegyszer köszönöm szépen az igen építő, és remekbeszabott válaszokat, kedves és témával kapcsolatban kommentáló egyéneknek :)

2009. febr. 28. 18:51
 6/12 A kérdező kommentje:
És ismét én vagyok. Bocsánat a helyesírás javítótól, én írtam el, csupáncsak gépelési hiba mind a két esetben. Elnézést, hogy nem ellenőriztem.
2009. febr. 28. 18:57
 7/12 anonim ***** válasza:
52%

Végre valaki, akinek tényleg jó itt a helyesírása. Gratula, öröm látni!


Beszívva jó tud lenni a szex, de csak ritkán érdemes csinálni. A szívást is úgy általában. Max 2hetente.


Van olyan, hogy rush, az erre van kitalálva. Rékeresel, meglátod. Van ilyen bringásoknak való pormaszk, arra is lehet csöpppenteni, és feltenni menetközben... Állítólag jó, de nekem a szextől meg a rushtól külön-külön is szétrobban a fejem, így nem mertem kipróbálni :) Meg nincs is kivel (csajom sztem úgy kib*na mint a huzat), de ezt nem is bánom őszintén szólva. Egyedül pl tehetném, de még egyedül se próbálom ki.


Na mindegy, csak okosan!!

2009. febr. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
71%

Hát figyelj. Én nem nézlek le ANNYIRA, mint a többi, én is csak füvezTEM, szégyellem is magam rendesen, ocsmány dolog a drognak akármilyen ártalmatlan változata is. Nem szexeltem beszívva, és egyik barátom se volt, akikkel lefeküdtem idáig (összesen 2 db volt), de nem is vágyok rá.

Viszont, az ismeretségi körömben volt egy pár (most szakítottak nemrég), a fiú nagy drogos volt, a lány semmifélét nem próbált ki soha.

Igen, befolyásolja, sokkal több életképtelen spermiumod termelődik, valamint lassúak, fejletlenek. Ez fiatal korban nem probléma, kisebb a teherbe ejtés valószínűsége. A baj csak ott kezdődik, ha esetleg mégis sikerül, ki tudja milyen zabigyerek születne, a károsodott spermiumod miatt (persze az is elképzelhető, hogy tök egészséges lenne). A legnagyobb baj pedig ott kezdődik majd, ha ezt hosszabb távon használod, kinyírod a hormonrendszered, az se biztos, hogy vala megfelelő mennyiségű/fejlettségű/gyorsaságú spermáid lesznek, szóval lehet sose lehet a jövőben kölyköd. Ez persze szintén nem probléma, fiatalon mondhatod, hogy úgyse akarsz gyereket, de sose tudod, mit hoz a jövő.

És most jönne egy kis hallott tapasztalat a barátaimtól. Hiába volt a srác totál ráizgulva a szexre és a barátnőjére, vagy mindig idő előtt durrant el, vagy hiába állt és élvezte a dolgot, egyszerűen nem bírt elélvezni. Nem tudom ez mennyire hathat egy férfi-lélekre, de szerintem elég gáz.

Na, hát ennyi.

Mást pedig légy szíves nem arra ösztönözni, hogy próbálja ki, mert önmagában a drognak bármilyen fajtája iszonyú szánalmas és veszélyes. Szóval inkább fogd be, de legalább ne ösztönözz másokat!


20/L

2009. febr. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
93%

Én beszivva próbáltam és igazából nem nagyon ment mert végig röhögtem az egészet:)Állítólag kokainnal nagyon jó de én még nem próbáltam.Spurival szerintem nem sokat éreznél de ki tudja.Papirral szetm ne próbálkozz az másra való.


krisztah

2009. febr. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
43%

Kiosztod, hogy a file szót sem file-ként írod, és hogy a témakör is SZex. Akkor miért sex-ként írtad? Egyébként nem sz-vel, hanem sz-szel, mert jelölt teljes hasonulás... Ha már ennyire okos akarsz lenni. Egyébként nem bántani akarlak, csak akkor ne oktass ki másokat.

A kérdésre válaszolva: egyszer amúgy érdekelne, hogy milyen lehet így, csak tényleg nagyon nagy a rizikófaktora (pl. a teherbeesés, mert nem hiszem, hogy beszívott állapotban az ember túlzottan ügyel a védekezésre:))

2009. márc. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!