Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi a kulonbseg a szeretkezes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a kulonbseg a szeretkezes es a szex kozott?

Figyelt kérdés
marmint ugy ertem h mit csinaltok amikor szeretkeztek es mit csinaltok amikor szexeltek nem ugyanaz a ketto ??
2009. febr. 28. 14:18
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Gyakorlatban ugyan az, de szerelmeskeni olyannnal teszed akit szeretsz, a sexet meg szoktak az egyeljszakas kalandokra mondani..a sexnel altalaban csak a vonzalom van meg, a szerelmeskedesnel megott a SZERELEM..szerintem..
2009. febr. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nos,szerintem a szex az lehet érzelemmentes.De a szertkezés!!UH!Ahhoz kell érzelem,meghittség,szerelem és egyben szenvedély.Szerintem a szeretkezés két ember egyesülését jelzi,azt hogy figyelnek a másikra az egész aktus közben.
2009. febr. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
Csak érzelmi háttérben van különbség. Legalábbis egyeseknél, én nem fárasztom magam azzal, hogy ennyire lovagoljak a részleteken.
2009. febr. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha azért csinálod, mert milyen jó dugni, akkor szexelsz, ha azért, mert a másikhoz akarsz tartozni, egyesülni akarsz vele, akkor szeretkezel.
2009. febr. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A szex csak magában egy aktus érzelemmentesen, csak a testi örömökre koncentrálva...

A szeretkezés viszont az,mikor összebújva, forró csókok közepette, tele simogatással, és érzékiséggel való szexuális aktust jelent.

Legalábbis nekem úgy van, ha szexelek, akkor csak lököm a dolgot, amikor szerelmeskedek, akkor inkább az érzékiségre hajtok, nem pedig az orgazmusra...

22/f

2009. febr. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szexelni tudsz bárkivel, szeretkezni csak a szerelmeddel!
2009. febr. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

hát, nem nyelvészkedni akarok, de szerintem:


szex = szexualitás = nemiség

szeretkezés = közösülés a szerelmünkkel

2011. jan. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 szamo77d ***** válasza:

Amikor szexelsz, csak annyit csinálsz, mint az állatok: a

nemi szervek egyesítését, amely mindkettőtöknek kellemes ér-

zés. Ha szeretkezel, akkor szerelmes vagy a partneredbe, de

annyira, hogy az életed is képes lennél feláldozni érte!

Szeretkezés közben nem csak a testetek egyesül, hanem a lelketek is. Egymásba olvadtok, kettőtökből válik egy új egész! Emellett természetesen szexuálisan is kielégültök és

ez a kielégülés sokkal nagyobb élmény, mint amit a puszta

szex közben érezhettek! A szex önmagában annyi, mint egy tornaóra! Bizonyos mozdulatokat elvégeztek, és annyi!

2011. jan. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!