Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fogom még valaha élvezni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogom még valaha élvezni a szexet?

Figyelt kérdés

Az volt a hiba, hogy 15 évesen lefeküdtem egy olyan sráccal, akibe bár én szerelmes voltam, de ő csak havernak tartott, és még most is. Mindketten szüzek voltunk és első szexnek nem volt jó. Azután már úgy voltam vele, hogy a volt barátaimnak sem adtam meg magam hamar, féltem, hogy nem lesz jó és, hogy én se leszek nekik jó.

Csikló orgazmusom már volt, ennek örülök, de mindig bennem van az a félelem, hogy "na ez se lesz jó, ugyanolyan lesz, mint az első"

Volt már vki így? Pozitív gondolkodással, vagy mivel tudom ezt legyőzni?

(NEM azért írtam, hogy kioktassatok, miért tettem, mert nem arról van szó, hogy megbántam, csak nem élveztem)

18/L


2009. febr. 28. 12:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Azzal próbálkozz szerintem, hogy pettingeltek sokáig, zöbbször is, szép lassan haladva. Aztán spontán történjen meg, miután előtte lévő pettingeken a barátod simogatta a csiklód a péniszével, így hozzászoksz, hogy az jó érzés, és így talán elmúlnak a rossz gondolatok.
2009. febr. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Már miért ne lenne jó egy szex. 15 évesen csak maszatolt az a srác, te meg azt sem tudtad mi van.


Mostmár 18 évesen itt az ideje, hogy ezt a félelmet levetkőzd és kezdd el élvezni a dolgot. Egy 20-22 éves srác tudja mit kell csinálni, neked csak az a dolgod, hogy engedd el magad.


25/f

2009. febr. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen pozitiv gondolkodással nagyon sokat fogsz magadon segíteni! ne feküdj le olyan pasival akibe még nem vagy szerelmes (vagy forditva). próbáld szeretkezés közben izgatni a csiklód az is segithet. de az a legfontosabb hogy engedd el magad. és gondolj arra hogy most éppen azzal az emberrel szeretkezel, akit nagyon szeretsz.


sok sikert :)

2009. febr. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az a srác, akkor 21 volt...De már lényegtelen. Köszönöm a kedves válaszokat!Elkezdek "magamon" dolgozni!:)
2009. febr. 28. 15:35
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a pozitív gondolkodás segíthet, inkább a stresszoldás felé vidd el a dolgot.


Egyébként megcáfolnám, hogy egy huszonéves már tudja mit kell csinálni... na, hogy is írjam ,hogy ne értsétek félre.... inkább úgy mondom, nem csak a kor számít.

Én már 40 éves vagyok, tehát vannak tapasztalataim 30-40-50 körüli pasikkal, és hát azok között is van "maszatolós" bőven, még olyan is volt, aki csak hanyatt vágta magát, aztán közölte, hogy: áll a farkam, csúszkálj rajta.... Aztán volt olyan is, hogy túl erősen dörzsölt a csiklómat, szépen kértem, hogy lassabban, finomabban csinálja, mert nekem az fáj... akkor picit lassított, kb. 10 másodpercig, aztán ugyanúgy belendült. Újra megkértem, újra lassított, aztán megint visszatért az erős dörzsöléshez....

Na, még sorolhatnám milyen idiótákkal hozott össze az élet, de nem akarlak untatni vele.

SZóval itt inkább a szexuális kultúrától is függ.

Szóval, ne stresszeld magad, illetve amikor együtt vagy egy fiúval, egész nyugodtan mondhatod neki mit szeretnél, irányíthatod a kezét is. Remélem nem olyan süket pasasokba fogsz belefutni, mint én :)

Sok sikert az orgazmushoz!

2009. febr. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az utolsónak nagyon szépen köszönöm:)
2009. febr. 28. 15:57




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!