Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért van az ha ujjaznak nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az ha ujjaznak nem érzek semmit?

Figyelt kérdés
Én egy leszbikus lány vagyok és az a problémám hogy tökre nem érzem azt,hogy ujjaznak...Nem voltam még pasival de nem is akarok...Próbálkoztam már de nem tudtak felizgatni...A lányok viszont annál inkább...Ha nyalnak azt érzem és élvezem is de viszont ha ujjaznak akkor azt már nem érzem...Ez nagyon kellemetlen mert rossz hogy nem tudom hogy milyen érzés a hüvelyi orgazmus :(
2009. febr. 28. 01:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Hű, hát ez furcsa... mást sem érzel odabent? Mondjuk a tampont, vagy valami más segédeszközt?


(amúgy meg örüljön, akinek klitoriálisan megy:D )

2009. febr. 28. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hasznaljatok vibratort vagy muf**zt :P nezzuk ugy erzele valamit
2009. febr. 28. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Akivel eddig voltál,az tudja h nem érzed? Mert ha nem,akkor mond meg neki. Az ujjazásnál az a lényeg,h az ujja úgy mozogjon,mint amikor hivogatunk valakit,ez a gyere-gyere mozdulat.Akkor ha megtalálja a G-pontodat,hidd el..azt érezni fogod.
2009. febr. 28. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

először szerintem egyedül kellene próbálkoznod.keresd meg azt a pontot, ami izgató, ahogy jó, s később a partnered kezét oda tudod irányítani.én biztosan nem mondanám neki, hogy nem éreztem semmit eddig, inkább próbálnám kiküszöbölni a problémát :)

biztosan meg fogod taláni, s élvezni fogod!

2009. febr. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem egy lánnyal voltam már de egyiknél se éreztem semmit...Az utóbbi 2 bnőmnek elmondtam h nem érzem és mondták h majd helyrehozzuk...Próbálkoztunk vibrátorral de azt se érzem illetve a tampont se...Érzem h van bent valami de nem jó érzés de nem is fáj
2009. febr. 28. 11:50
 6/7 anonim válasza:
Szia!Képzeld ugyanez van velem is. Én se érzem belül...már arra is gondoltam, hogy azért van, mert mikor arra kerül a sor teljesen bestresszelek és bebeszélem magamnak h nem lesz jó és így nem is sikerül...Viszont ha a csiklómat izgatják azt én is nagyon élvezem, de én is szeretnék egy hüvelyi orgazmust!!!:)Na talán majd egyszer.
2009. máj. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én sem érzem, ha a barátom ujjaz:S

Elég rossz érzés, főleg hogy a barátnőim mondják hogy " fúúú de jó orgazmusuk volt , meg hogy a pasijuk ujjal elviszi őket a csúcsra" én meg csak ott vagyok és mondom, hogy nekem csak csikló orgazmusom volt.

Én azt hiszem, majd a szeretkezést élvezni fogom.

Nem biztos, de reménykedek. Szerintem ez az egésznek ilyen lelki súlya is van. Legyen pozitív a hozzáállásod, nyugi, egyszer majd eljön az az alkalom, amikor mindenki másnál nagyobb orgazmusod lesz XP

Drukkolok:P:P

2009. jún. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!