Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha sokat hasznalok vibratort...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha sokat hasznalok vibratort nem arthat az egeszsegemnek?

Figyelt kérdés
2008. febr. 9. 15:27
 1/6 anonim ***** válasza:
25%
De. Kirazza az eszedet.
2008. febr. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
15%
Nem hiszem!De miért nem keresel inkább egy pasit magadnak?
2008. febr. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az egészségednek semmképpen. A szexuális életednek árthat. Ha nagyon hozzászoksz az egymagadban élvezéshez, lehet később már nem nagyon akarsz partnert keresni. Mert ugye arra is figyelni kell utána.
2008. febr. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
az egészségednek nem árthat, viszont ugy igen ha rászoksz és már semmi máshoz nincs kedved se bulizni nem akarsz elmenni meg sehova csak otthon a vibrátorral. tehát azért csak mértékkel!
2008. febr. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

Ennyi hülyeséget... Biztos vagyok benne, hogy segít felfedezni magadat és azt, hogy hogy is jó neked. Nagyon sokat hallottam már olyan lányokról, nőkről akik évek óta együtt vannak pasival/pasikkal mégsem tudják milyen az az orgazmus!!! Ez szerintem durvább, mint mikor valaki vibrátort használ. Szóval csak nyugodtan!

Az előbbiekben szólókhoz meg csak annyit, hogy vibrátor és pasi nem egymást kizáró tényezők! Sőt: a pasik nagyon is gerjednek rá, ha láthatnak játszadozni :)Szóval akár "hármasban" is lehet szép az élet! :)

2008. febr. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Szerintem csak sterilen kell tartani mert ha nem az akkor könnyen gyulladást okozhat.
2008. júl. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!