Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan kell szopni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell szopni?

Figyelt kérdés
2009. febr. 27. 20:53
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
63%

21:01.. Te vagy azon a hangfelvételen ami a neten kering.... tudod, kis aranyeső, nagy aranyeső.....

???

2009. febr. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
63%
a barátom szerint a szopás undoritó és le alacsonyitó, ezért nem is engedi!! de én szivesen ki próbálnám mert hogy ezen a téren még szüz vagyok:)
2009. febr. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 Thurston ***** válasza:
100%

Lealacsonyító... Ekkora baromságot. Az orális szexet csak akkor lehet igazán jól csinálni, ha tényleg szeretsz valakit, és élvezed, hogy ekkora örömben részesítheted, mert ha te magad nem élvezed, akkor a párod se fogja. Tapasztalatból mondom.

Ha ez megvan, akkor máson nem nagyon bukhat el a dolog. Csak tényleg vigyázz a fogaiddal. És mindenképpen nézz a barátod szemébe, de legalábbis lássa az arcodat. (A vizuális élvezet elég fontos nekünk.)

2009. febr. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
96%

Volt már a kérdés, és kiváló leírások születtek.

Nem írt ki párat, mikor föltetted?

2009. febr. 28. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
96%

Ekkora hülyeséget, hogy megalázó meg lealacsonyító ....

Na ilyet speciel még soha senkitől nem hallottam.


Egyenesen isteni, miért lennen megalázó? na ordítani tudnék a hülyeségtől ....

2009. febr. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
81%
nos hát mindenkinek ahogy a felfogása...ő azt mondja hogy az őrőmlányokat szoptatják
2009. febr. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

Végül is az is felfogás kérdése, hog yvalaki hülye-e vagy tök értelmes, intelligens.

Ez az orális szex dolog is valóban végül is felfogás, de aki a szexről úgy képes csak gondolkodni, hogy "fújj ez undorító", na köszönöm, én képes lennék szex közben is lelökni magamról, felöltözni és ott hagyni. Játsszon mással. Kérdezz csak meg sok srácot, legtöbb azt fogja mondani, hogy isteni, sőt azt is, hogy talán a sima szexnél is jobban élvezi. Nem egy haverom mondta ezt már.

2009. márc. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
02-27 22:38 vagyok. meg győztem a barátomat hogy mégsem undoritó, és imádja én meg szeretem csinálni:P
2009. márc. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
a megadott oldal használata ingyenes vagy van valami díjszabás?
2009. máj. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Csak regisztrálni kell....
2009. máj. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!