Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Egyre több és több, örülök,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre több és több, örülök, de mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
A mostani párommal 4 hónapja vagyunk együtt, nagy még az újdonság varázsa, jól megértjük egymást mindentéren. Heti 2-3 alkalommal tudunk együttlenni,de akkor napi 3 szeretkezés általában. Ennek ellenére minden más napom mondja mennyire kíván,és ő sem tudja mi a baja,de mostanában állandóan csinálná. Persze,ennek nagyon örülök,csak furcsa,mert minden alkalommal elmegy szinte. Ez csak az új hatásnak tudható be? Vagy teljesen normális? Kitette háttérképeének a fehérneműs képem,állandóan azt nézegeti,és mondta ez még annál is jobban fokozza a vágyat.
2009. febr. 27. 18:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
na nehogy mar emiatt szakitana vele amig vele ennyiszer csinalja tuti h.nem akarja massal is.
2009. febr. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Már miért lenne az? Heti 2-3 alkalommal való találkozás szerintem sokakból ezt hozná ki. Ez is csak a kötődést és a szeretetet igazolja, nem feltétlenül a szexmániát. Azt ennyiből nem lehet kideríteni, azt látni kell hogy szexmániás-e a pasi, meg hogy képes lenne-e valakit megerőszakolni. Kedves kérdező, ha kíváncsi vagy a válaszra, ülj le a barátoddal, és beszélgessetek el erről. :))


17/F

2009. febr. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%

Örülj csak! Nincs ebben semmi rossz. Amikor én megismerkedtem a (mostmár) feleségemmel, első időben volt, hogy egész nap csak szexeltünk. 8 szor is egy nap alatt.

Persze azóta ez heti 1-2-re redukálódott olyan két menettel, alkalmanként.


Szóval legyetek boldogok!

2009. febr. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Az az ok, hogy egyre jobban kíván Téged, egyre jobban szeret, és jól érzi magát Veled! Szerintem ez teljesen normális :) - és biztos idővel csökkeni fog (bárminemű különösebb ok nélkül)


(22/f)

2009. febr. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
valamit tudhatsz, mert ez elég ritka csak arra vigyázz hogy ez így is maradjon és ne laposodjon el..
2009. febr. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ilyen pasi kell!!!!!!!!!!
2009. febr. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, igen, értékelem,hogy ilyen falánk, hisz sokan örülnének.
2009. febr. 27. 22:13
 8/8 Odin777 ***** válasza:

a barátod szerintem még fiatal lehet hogyaz első vagy neki ,de másfelől lehet hogy belehabarodós típus.

de lehet hogy csak túl jól nézel ki ! :)

2009. febr. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!