Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen az egy éjszakás kaland?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az egy éjszakás kaland?

Figyelt kérdés
Biztos vannak itt olyan lányok akik belemennek az ilyen egy éjszakás kalandokba!nekem semmi bajom velük,csak nekem az nem megy!de ha viszont barátom van akkor mindíg más kéne:)miért van ez?
2008. febr. 9. 12:23
 1/7 anonim ***** válasza:
97%

Nekem volt egyéjszakás kalandom, igaz így utólag egy kicsit megbántam a dolgot!

Épp akkor szakított velem a barátom és elkezdtem csetelgetni pár nap után. Kicsit feldobódtam, hogy mégsem vagyok én olyan rossz nő! Megismertem a srácot, beszéltünk msn-en, meg telefonon is, megbeszéltük, hogy mi szexelni fogunk! Meg is történt a dolog és kész! Nincs folytatás!

Abban az időszakban olyan voltam, hogy rám sem lehetett ismerni! Teljesen kifordultam önmagamból, mintha nem is én lettem volna! Az előtt én is azt vallottam, hogy egyéjszakásat soha! De ha kíváncsi az ember, akkor ki kell próbálni, mert utána tud véleményt mondani! Valakinek jó és csinálja tovább, addig, amíg ki nem ég! De nekem rossz élmények maradtak és így legalább azt mondhatom, hogy "igen kipróbáltam és nem csinálom többet"!

2008. febr. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Én lány vagyok és biztos nem mennék bele egy éjszakás kalandokba. Akinek jó, az csinálja, de a pasiknak is megvan az ilyen lányokról a véleménye. Én csak azzal tudok lefeküdni, akit ismerek (valamennyire) és szeretek. Mindenféle ismeretlennel el nem tudnám képzelni...
2008. febr. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%

Az egyéjszakás kalandban az lehet a jó, hogy gátlások nélkül megtehetsz bármit a szexben. Nem kell 2-3 nap múlva pirulva a szemébe nézni.


Nekem az a bajom az egyéjszakás kaland gondolatával, hogy ugye a tartós kapcsolatban megismeritek egymást. A fiú tudja, mivel okoz neked örömet. Vagyis egy idő után minden aktus jó lesz neked is. Na de egy egyéjszakásban? Mire megtanítgatnád arra, mi esik jól neked, felkel a nap ;)


Na meg ugye a tartós kapcsolat biztonságérzetet ad. Tudom, ha hirtelen kimarad és avédekezés ellenére terhes maradok, tudom kinek az ajtaján kell kopogtatnom. És ha jól választottam fiút, akkor az vállalja is a tettei következményeit. Na de egy egyéjszakás kaland után, hetekkel később, ugyan hol kopogtatsz??? Nem szólva arról, hogy az a fiú, aki csak szexet akar tőled, tuti nem vállalja majd a szex következényét. És akkor ha a gyereked egyszer megkérdezi, ki volt az apám, mit felesz majd neki????


Na szóval akkor el lehet dönteni, az a pár óra felszabadult, feleősségek és (valószínűleg) gátlások nélküli szex megéri e ezt??? Na meg utána a pasi szemébe neked nem kell többször nézni. De a tükörbe igen.....

2008. febr. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%

Nekem volt már ilyen egyéjszakás kalandom és nem bántam meg. Első látásra megfogott a pasiban valami, egy fagyizóban ült oda hozzánk a barátjával. Addig incselkedtünk, jártuk együtt a várost - akkor már kettesben, hogy besötétedett. Teljesen bezsongtunk, vibrált a levegő, semmi másra nem tudtunk gondolni, csak arra, hogy azonnal szét akarjuk tépni egymást. Eszméletlen volt, azt hittem, csak a filmeken van ilyen!! Elmentünk hozzá és egymásnak estünk. Nagyon-nagyon jó volt!!!


Következő héten összefutottunk, kicsit furi volt a helyzet, de úgy csináltunk, mintha semmi nem történt volna. Ugyanis - tudom, hogy most sokan felhördülnek - mindkettőnk kapcsolatban élt..

Többet nem találkoztunk, de jó visszagondolni arra, hogy mit éreztem akkor, ahogy a józan ész már nem számított, csak a vágy - most is beleborzongok!!!!

2008. febr. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
nekem a mostani kapcsim egy egyéjszakás kalandból indult ki.Nyáron megismerkedtünk, egymásnak eszünk, majd felvettük a kapcsolatot és azóta is együtt vagyunk:D
2008. febr. 10. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Olyan mint EGY pasival több éjszaka,csak ez egy éjszaka történik meg és utánna nem!
2008. febr. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

Döntsd el magad. :)


Varga Endre-szavai:

"Az embert a kapcsolat teszi naggyá, melyben részt vesz, s a szerep, melyet felvállal. A kapcsolatot pedig az áldozat teszi naggyá, melyet meghoznak érte."


"A szeretet a másik ember vélekedésének, gondolatainak és álmainak tisztelete, együttérzés a hibáiban, és az az elv, hogy kisebb áldozatot hozunk azért, hogy neki ne kelljen nagyobb áldozatot hoznia."


A nagy kérdés: mit gondolsz az egyéjszakás kalandokról és magadról ennek tükrében. :) Ezt Neked kell eldöntened.

2008. szept. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!