Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért nem merik az emberek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem merik az emberek kimondani a szexuális vágyaikat?

Figyelt kérdés

Mitől függ? A megfelelő partner kell hozzá?

Én is voltam már úgy, hogy nem mertem elmondani, hogy miket szeretnék. Volt olyan kapcsolatom is, amikor hiába mondtam a fiúnak, hogy mit és hogy szeretnék, egyik fülén be a másikon meg ki.

Most egy olyan párom van, akivel ezeket ki merjük mondani, és nagyon jól működik, nem tudjuk megunni egymást.

Náaltok mik a tapasztalatok?


2009. febr. 27. 12:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyetlen fiú volt, akivel nyiltan tudtam beszélni a szexről, és nem csak a vágyaimat beleértve. A kapcsolatunk mégsem működött, legalábbis hosszútávon. Most úgy érzem, megtaláltam, akire mindigis vágytam, mégis, szinte mindennél óvatosabban kezelem a témát... Különös ez. És én sem tudom, mitől függ. Pedig előtte aztán tényleg nincs titkolnivalóm.
2009. febr. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a mostani a második barátom, és nagyon nyíltan beszélünk mindenről, mint két nagyon jó barát. Szexről is, vágyakról is, mindenről. És az a furcsa, hogy fiatalabb, mint előző barátom, akivel nem tudtam ilyesmikről beszélni. Nem is élveztem vele a szexet, mostanival viszont mindig jó, ugyanolyan nagy szenvedély, mint mikor megismertem, kipróbálunk új dolgokat, stb :) Gondolom, partnerfüggő a dolog. És ez a kapcsolat elején kialakul, hogy kivel lehet róla beszélni, és kivel nem. Persze időközben is változhat.
2009. febr. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Akkor nekem eddig szerencsém volt!

Szerintem ha 2 ember tud egymással beszélgetni a hétköznapi dolgokról,akkor a szexről és a vágyaikról is kellene!

Persze nem durr bele,már az első pár alkalommal,de ahogy oldódnak,ahogy egyre többet mernek adni a szexben a partnerüknek,úgy egyre többet mernek majd kérni is,ami belefér mindegyiküknek.

De van igazság abban,amit írtál.

Sokan alakoskodnak még ilyenkor is.

Sokan azt hiszik beteg dolog amire vágynak,mert úgy nevelték őket és talán még szégyenlik maguknak is bevallani.

Ez leginkább a kapcsolatban élek,de mellette félremegyek embereknél a legirritálóbb a számomra.Hogyha valaki vágyik a változatosságra,de nem képes ezt már az elején tisztázni.

Rengeteg kapcsolat megy tönkre szerintem pont ezért!

Legjobb barátnőm példája!

6 éve volt együtt a sráccal,úgy tünt minden rendben van,bár a szexuális életük kezdett ellaposodni,amibe ő nem akart belenyugodni.Megkérdezte a barátját mit tehetne,hogy újra "lángoljon" a dolog.

Ekkor derült ki,hogy a srác mennyire vágyik a 3as szexre,bár meglepő módon -abszolute hetero -a 2 pasi 1 lány felállásban.

Azért ez 6 év után baromi nagy pofáraesés volt a lánynak,hogy a srácnak ez kell és tényleg veszettül vágyott rá,ő meg megtette neki.

Aztán meg elvárta tőle,hogy ez legyen a rend,a természetes,persze nem mindig ugyanazzal a plusz sráccal!

Végülis tönkrement a kapcsolat!

De ez csak egy példa.

M

2009. febr. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!