Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az elmúlt egy hétben nem volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az elmúlt egy hétben nem volt jó, amikor a barátommal voltam. Eddig ilyen még nem fordult elő. Mi lehet a baj köztünk/velem?

Figyelt kérdés
Sokat idegeskedek mostanában, és örülök mikor vele vagyok, csak nem értem, hogy miért nem tudok elmenni. Beszéltem vele erről, és utána sokkal jobban éreztem magam. Utána együtt voltunk, próbáltam magam elengedni és nem gondolni másra, de amikor hozzámért, olyan volt, mintha megijedtem volna tőle, összehúztam a lábaimat. Nem értem, hogy miért reagáltam így, hiszen tudom, hogy nincs mitől félnem és már egy csomószor voltunk együtt. A barátom is próbál segíteni, amiben csak tud, de sajnos azt sem tudom megmondani neki, hogy miért reagálok így a közeledésére. Kérlek segítsetek! Nem értem, hogy mi történik velem.
2008. febr. 8. 19:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
szeritnem az idegeskedés meg már az hogy bebeszéled magadnak hogy nem fog menni. probálj meg lazitani egy kicsit megnyugodni magában az életben nem a szexben utána ha már nem érzed magad idegesnek probáljátok meg ujra és közben ne gondolj arra hogy feltétlenül jónak kell lennie és feltétlenül elkell élvezzél. de most egy ideig szeritnem hanyagoljátok a témát amig rendbe nem jössz lelkilegé s megnem nyugszol mikor ujra ugy rzed hogy kiegyensúlyozott vagy akkor csináljátok ujra.
2008. febr. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen időszakom, és szerencséra a párom nagyon megértő volt. Mi megbeszéltük, hogy nem feltétlenül lesz szex és ha nem akarom nem kell kielégítenem. Szóval így totál elengedtem magam, mindenféle kötöttség és elvárás nélkül élveztem ahogy megérint és izgat. Volt olyan hogy nagyon jó volt és jót szexeltünk, meg volt olyan is hogy leállítottam közbe, meg olyan is hogy kielégítettem, de nem várt el semmit tőlem és mikor sikerült rendbe raknom magam lelkileg, akkor már minden rendesen ment tovább.
2008. febr. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!