Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mindenki képes tövig bekapni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki képes tövig bekapni, vagy ez csak valami kiváltság?

Figyelt kérdés
Mert nekem nem nagyon megy, egy pont után már majdnem visszajön minden.
2008. febr. 8. 17:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
szeritnem ez gyakorlás kérdése, pórbáld meg babánnan gyakorolni de egyébbként van ilyen oldal ami igy leirja hogy hogy kell hogy álkapcsodat ellazitani meg ilyesmi meg szerintem az is számit hogy mekkora a srácnak a farka egy 20 centit elég nagy ügyesség lenne tövig bekapni egy 8 centit meg talán simán. de googleba keress rá mert tényleg volt egy ilyen oldal.jó hogy srácként ilyeneket nézegetek. öhhhhmmmm.....nah nem kell elitélni, hogy izgatnak az ilyenek.
2008. febr. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem nem fontos tövig bekapni, főleg ha nagy mérettel rendelkezik a srác. Nem lenne szép látvány, ha egyik pillanatról a másikra visszajönne minden. A pasik ugyanúgy élvezik azt is, ha csak egy kicsit kapod be és közben kézzel rásegítesz.
2008. febr. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
ezt nevezik úgy, hogy mélytorok technika! Elvileg mindenki elsajátíthatja! Keress rá gooogle-ban, hogy mélytorok... csomó oldalt ki fog adni, ahol leírnak mindent lépésről-lépésre! Annyit tanácsolnék, hogy nem kell kapkodni, legyen türelmed ehhez! Jó gyakorlást! :)
2008. febr. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorolni kell! De adottságtól is függ, és persze a srác méretétől. Nekem eddig soha nem volt gondom vele, ezzeé minden pasimat le tudtam nyűgözni. Defontos, hogy közben nyugodt legél, éls lazítsd el magad. Mikor én utoljára csináltam (tegnapelőtt) anyira feszült és fáradt volta, hpgy egyszerűen nem ment. :S remélem, csak ideiglenes probléma, s visszatér ez a "képességem".
2008. febr. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
76%
Valamiért a kardnyelők jutottak eszembe. Állítólag azt is bárki képes megtanulni. Akkor ez a mélytorok se lehet megtanulhatatlan. Amúgy meg mivel a pénisz vége az ami igazán érzékeny, az a fő hogy a makkja a szádban legyen. Ha téged zavar, ne erőltesd, mert az már úgyse igazi élvezet egyikőtöknek sem.
2008. febr. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!