Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mennyibe kerülne ez a pár...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyibe kerülne ez a pár esztétikai műtét?

Figyelt kérdés

Szeretném megműtettni az orrom ,felpumpáltatni a szám ,ráncfeltöltést is szeretnék ,és még a szemöldökömet is szeretném kitetováltatni ,plusz még megnagyobbítanám a melleimet is.

A pasimnak szeretnék kedveskedni ,ezzel a pár dologggal ,mert már uncsinak tart és mindig az ilyen nőket nézi.

Ezek a beavatkozások összesen mennyibe kerülnének?


2009. febr. 25. 09:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Kb 2-3 millió forintba, de nem gondolod, hogy belsőleg vagy unalmas inkább? Akkora hulyeség a plasztikai műtét (ilyen esetekben), bár köztudott, hogy a gyenge emberek képtelek elfogadni magukat.


22/f

2009. febr. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem ez a legjobb megoldás, ha a barátod unalmasnak tart. Nem hiszem, hogyha megműttetnéd magad, azzal bármi is változna. Abba belegondoltál, hogy egyszerre ennyi műtétet nem végeznek el. Egyszer megműtik az orrod, akkor hetekig csúnya az arcod. Mellműtét után is egy darabig látszanak a sebek, stb... Mind mind idő. Tud majd rád várni a barátod?


Amúgy nem lehet, hogy valaki csak gúnyt akar űzni Petranovából? Mert ha tényleg te vagy az Petranova, akkor csalódtam benned. A válaszaid alapján teljesen más embernek gondoltalak.

2009. febr. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
2-3 millió. Sok sikert a műnői élethez. Csak hogy tudd, 20 év múlva megint ennyi pénzbe fogsz a pasidnak kerülni, mert az a cickó sem fog olyan hetykén állni. És a csókos száj sem marad mintig telt. Ha unalmas vagy arról csakis te magad tehetsz.
2009. febr. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Aztán a barátod megint uncsinak tart temeg futsz a dokihoz,hogy ujra érdekes legyél.Remek ördögi kör.
2009. febr. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

2-3 milliónál többe fog kerülni, előre szólok!

Egyébként, miből gondolod, hogy utána nem fog unalmasnak találni a pasid? Akkor mit csinálsz, ha megszokja a látványt, és azt is megunja?? :D Szerintem nagyon gáz, ha csak ezzel tudod felhívni magadra a párod figyelmét!! A pasid is gáz, ha akkor nagyobb figyelmet fog Neked szentelni, ha felfújatod magad!

Uhh... de nem szeretnék ilyen kapcsolatot!!


Haven 23/L

Én másban gondolkodnék!!

2009. febr. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Furcsa egy pasid van....Uncsinak tart...

Haaat...én sem vagyok egy Heidi Klum, de gyonyoruek a szemeim, isteni a fenekem, a melleim ( hala a kisfiamnak) valamivel mar nagyobbak mint egy szunyogcsipés, az orrom meg...azt inkabb hagyjuk, mégis elfogad a parom. jo, hazudnék, ha a bombano modelleket nem nézné meg, de hisz mindegyik megnézi.

ha az enyém allitana haza azzal, hogy uncsinak tart mert ilyen és ilyen vagyok, egy dolgot tennék meg csak, megmutatnam a kijaratot, aztan menjen isten hirével...

Elsosorban magaddal legyél elégedett, ne masnak probalj megfelelni.

2009. febr. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Pár millába biztosan. Egyébként nekem is gyanús, hogy az a Petranova vagy-e...

A pasid egy idióta barom, ha csak a mű nőkre bukik és te se vagy különb, ha miatta műnővé válsz. Arra nem gondolsz, hogy idővel az is uncsi lesz és még többet akar majd, míg végül belőled semmi nem marad és már mindenhol szike járt rajtad? A következő pasidnak is tetszeni fog vajon az, hogy már nem vagy önmagad? Másrészt, ha más nőket nézeget melletted rendszeresen, az a kapcsolat már haldoklik és kár teperni érte. Egy ilyen féreg meg nem is érdemli meg. Le lehet pontozni, de az én párom ne bámuljon más nőket, ne csorgassa a nyálát miattuk, ha párkapcsolatban van! Nekem ez a véleményem. Tiszteletlenség...

2009. febr. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ha uncsinak tart, akármit csinálsz lefog cserélni,vagy a hátad mögött már le is cserélt! sztem baromság ijenre költeni!
2009. febr. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Akárki agy, miből gondolod, hogy felpumpált szájjal nem leszel unalmas?


Ha az ilyen nőket nézi nem jelenti azt, hogy velük jobban elszórakozna. Ahhoz, hogy ne legyen valaki unalmas, ahhoz egy olyan személyiség kell, nem a külsőn múlik

2009. febr. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
53%
Iszonyatosan buta vagy kedves kérdező, mondták már? Bocs, de süt rólad az értelem... Inkább tanulj, vagy alakíts a személyiségeden, mert hiába lennél "tökéletes" nő, ha belül ugyanúgy egy nulla maradsz. A műtétek többe fognak kerülni együttesen, mint 2-3 milla. Minimum 5. És ha valamit elb*sznak, amire nem kicsi esély van, plusz millák a korrigálásért. Ha tényleg ilyen sík vagy, leginkább azzal kedveskedhetnél a pasidnak, ha elhagyod :D
2009. febr. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!