Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mennyire elterjedt a vibrátor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire elterjedt a vibrátor használata lányoknál?

Figyelt kérdés

Ismerek olyan lányokat akik imádják a vibrátort és vannak olyanok, akik el sem tudnák képzelni, hogy egy ilyen kütyűtől kielégüljenek. Valóban mi is evvel a helyzet? És akik használják azok mikor használják? Nagyon gáz párkapcsolatban vibrátort használni? A titnik körében ez nagyon menő most. Csak dicsekvésből mondják vagy mert már ennyire szexuálisan túlfűtöttek?


Csak lányoknak!


2009. febr. 25. 07:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia nekem van, a páromtól kaptam, ajándékba. Azért, mert ritkán látom, van hogy két hétig nem is találkozunk, és annyi idő szex nélkül engem kikészít. Hogy mikor használom, ha kedvem van, és ki vagyok éhezve. De van hogy akkor is mikor együtt vagyunk, és ő is szereti ha használjuk. És egyáltalán nem gáz. A tinik meg nem tudják hogy mit kezdjenek magukkal, hogy menőbbek legyenek.
2009. febr. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A férjemmel mi is rendszeresen használjuk. Kicsit feldobja a szürke hétköznapokat. :D Szerintem hasznos. :D
2009. febr. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy célszerszám, és jobb minta zuhanyozó fej, meg egyebek, mert direkt erre a célra van kifejlesztve, és nem okoz sérülést. Ki mint szokta meg, jobb azért egy igazi fér fi, pénis, vagy az ügyes kéz, ujj, etc.
2009. febr. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem imádom, de van. A volt párommal közösen vettük, hogy közösen szórakozzunk :) Persze néha egyedül is használom, de közelébe nem ér az igazinak. Az meg hogy rezeg...nálam semmit nem dob a dolgon. Akkor használom, ha kedvet kapok hozzá. Ált. vízsugárral szoktam masztizni, de néha mellette a játékot is bevetem. Szerintem nem gáz kapcsolatban használni. Az én páromat pl. izgatta nagyon, pont ezért vettük. De ez csak akkor működik, ha a férfi nem lesz féltékeny egy tárgyra, ami valljuk be, gyakran előfordul. Szal ezt a pasinak kell tisztáznia magában, hogy ne tartsa vetélytársnak, mert biztosan nem az. Szerintem nincs olyan nő, aki jobban kedvelne egy vibrit, mint egy igazit.
2009. febr. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én abszolute nem szeretem!

Nekem is van,próbáltam,de nem jött be.

A sima műpénisz sokkal jobb,amit 3as csomagolásban (tudod kicsi,közepes,nagy egy-egy mindenkinek jut) lehet kapni,igaz nem rezeg és egyedül se szeretek játszani velük!

A tinik meg inkább használják és fedezzék fel ezzel a testüket,minthogy egyik ágyból a másikba másznak,hátha a másik pasi jobban ki tudja elégíteni őket!

M

2009. febr. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még nincs, de nagyon szeretnék. De valószínű a párom féltékeny lenne rá...pedig a valódit semmi sem pótolhatja!
2009. febr. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem nincs szuksegem ra..de sz.tem embere valogatja,1 probat meger
2009. febr. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem gáz használni, ha jól esik, kettesben is tudtok játszadozni vele.

Nem minden csaj szereti, még ha ki is próbálta, de néha ha úgy hozza a helyzet, valószínűleg ők sem utasítják vissza.

2010. máj. 18. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!