Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Korban idealis vagyok-e a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korban idealis vagyok-e a nemi kapcsolatra? Helyesen cselekedtem? Lassan mar 16 eves lany vagyok es tobb mint egy eve, hogy baratom van..

Figyelt kérdés
Lassan mar 16 eves lany vagyok es tobb mint egy eve hogy baratom van.15 eves voltam mikkor elveszitetem a szuzesegem ezt nem mertem megosztani masokkal mert feltem hogy eloiteletei lesznek velem kapcsolatban.Nem tudok megnyugodni hisz amikkor a baratnoim a szuzesegukrol beszelnek(velem egy idosek)es mondjak hogy csak 17-18 eves korukba szeretnek elvesziteni. Eleinte en is igy kepzeltem a dolgokat de mikkor meg ismertem ot aki mar azota velem van. CSupan azt szeretnem tudni hogy szerintetek helyesen cselekedtem-e (es miert)?
2009. febr. 25. 06:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én azt mondom, senkitől ne fogadj el tanácsot erre vonatkozóan, még ha már fel is tetted azt. Majd 15-16 év múlva tudod ezt TE MAGAD megítélni a saját múltad ismeretében, nem pedig más. Itt biztos lesznek olyanok, akik azt mondják, jól tetted és a miértre a válasz a csak. És lesz olyan is, hogy ráértél volna nem 18 de 28 éves korodban elveszíteni az elveszteni valót... Én egy tanácsod adok: Gyereket ne vállalj be minimum 24-25 de inkább 28 éves kor előtt. Nem azért mondom ezt, mert én csalódtam, mert nem. 32 éves férfi vagyok, és mikor én voltam 17-18 éves fiatal srác, ilyen 28-32 éves nőket "szórakoztattam" akik nem feltétlenül szerettek volna dugni, hanem inkább beszélgetni... és mindegyik elmondta, hogy túl hamar lett minden, -18-22 évesen gyerek, 18-24 évesen házasság- és mind egyre panaszkodott, hogy most érzi (pl 30 évesen), hogy mit rontott el, és hogy nem élt, és most ezt pótolná (velem, tisztelettel) így, utólagosan is... Szóval én azt gondolom, ha már belecsaptál a lecsóba, akkor finoman és lassan, sok előkészülettel szépítsd meg ezeket a "közös pillanatokat" de ha nem csináltok semmit, az sem hiba, nem rontasz el vele semmit. Mértékletesség.
2009. febr. 25. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezen szerintem kár rágódni, mert meg nem történtté már nem teheted és nem is kell, ha neked így jó volt! Másokhoz ne viszonyítsd magad, mert mindenki más! Más élethelyzeteket élünk meg, máskor és másként. Csak az számít, hogy te hogy érzed magad jól, nem az, hogy mások meghatározzák, hogy te mikor mit tegyél.
2009. febr. 25. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az első válaszadónak: maga a komment esszenciája jó, de azért ne vegyünk már mindenkit így egy kalap alá. Van, aki azt bánja meg, hogy korán férjhez megy, de olyan is van, aki meg azt, hogy későn vagy egyáltalán nem megy férjhez. Itt az emberben van a hiba, nem a korában. Az olyanok, akikről te beszélsz, akkor is panaszkodnának, ha később kezdtek volna élni. Én viszonylag korán mentem férjhez (21) és lett gyerekem, mégsem bántam meg, szóval mindenki más...
2009. febr. 25. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha már megtörtént, hát megtörtént, utólag már kár viszakozni.Én is 15 voltam amikor elvesztettem, de megbántam.Viszont 16 voltam amikor jött az igazi, akivel azóta 15 éve együtt vagyok és már van 2 gyerekünk is.Az első hozzászólónak csak annyit, hogy igen sajna vannak ilyen nők, akik 30 évesen jönnek rá, hogy nem éltek.De sajna ezeknek a nőknek sosem lesz semmi jó, mindig mást fognak okolni a saját boldogtalanságukért.Szerinted attól jobban fogják magukat érezni, hogy ezután lefekszenek minden 2. pasival?Ez az ÉLET-vagyis ez jelenti :ÉLNI?Nem hiszem.Sosem okoznék akkora fájdalmat a gyerekeimnek, hogy visszahallják, hogy pl az elmúlt 1-2 hónapban kik élték ki magukat rajtam.Ezekben a nőkben nincs semmi erkölcsi tartás, de erre sajna rohadt későn fognak rájönni.Van egy barátnőm, aki viszont kiélte magát rendesen még szülés előtt 56 fickóig számolta az eseteit, de több volt.Ezek után összeállt egy pasival szült neki egy gyereket.Eltelt 4 év és már 2X kellett neki nagyon komolyan ellenállni a kísértésnek, hogy újra leteperjen valakit.Pedig állítása szerint minden OK otthon az ágyban is, meg amúgy is.YSzerinted még hány évig fog tudni ellenállni másoknak.Mellesleg az előéletét most kezdi kicsit bánni, mert érzi, hogy más szülők nem akarják, hogy barátkozzon a gyerekük a gyerekével, mert egyszerűen egy nagy Qurvának tartják, és fél, hogy nit fog ehhez szólni a gyereke ha valaki kitálal neki pár év múlva, mégis folyamatosan kisírtésbe esikjÚgyhogy hidd el nem ezen múlik az ember boldogsága.
2009. febr. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ami megtörtént az megtörtént, vannak dolgot amit a hátunk mögé kell vetni.

Az igazi jó barát/barátnő peddig arról ismerszik meg, hogy el lehet mondani neki ezt is.

Ha, még nincs ilyen, majd lesz később, előre tekints!

2009. febr. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%

Teljesen fölösleges a szüzesség meglétéből vagy nem-meglétéből státuszkérdést csinálni. Ha valaki még szűz az csak annyit jelent, hogy nem volt komoly kapcsolata.


A szűzhártya csak valami maradvány az ősidőkből, amikor még nem emberek voltunk. A tudósok a mai napig nem tudják eredetileg mi lehetett a célja.

2009. febr. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Te tudod, hogy megbántad-e vagy sem. Mindenesetre, ha meg is bántad, visszacsinálni nem tudod.

Én 23 évesen vesztettem el és azt is megbántam, mert az illető rá 1 hónapra elhagyott, pedig azt hittem, minden rendben. De nem. Megkapta, amire pályázott és tovább állt. Sajna nem minden férfi értékeli, ha szűz nővel akad össze. Sajna pont ilyenbe botlottam. Nagyon bánom, mert az igazinak akartam magam odaadni, de sajna nem csinálhatom vissza. Életem végéig ezzel a tudattal kell élnem és engem nagyon bánt. Szal nem csak gyerekként, hanem felnőttként is meg lehet bánni a dolgot...

2009. febr. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha már több,mint egy éve együtt vagy azzal a fiúval,akkor annak biztos megvan az oka is.

Te ismered és tudod,hogy miért adtad oda magad neki,és csak kívánni tudom,hogy ne kelljen csalódnod benne akkorát,hogy azt kelljen mondanod,hogy megbántad,amit tettél.

A mások véleményére meg tényleg ne adj ilyen téren,mert nem a másik gondolkodásmódja és tettei fognak téged boldoggátenni!

Én 18 éves voltam amikor megtörtént.

Utólag kicsit bántam,túl korai volt a kapcsolatunk szempontjából,hiába voltam érett rá korban.

Utána mi még 3,5 fél évig voltunk együtt!

M

2009. febr. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szerintem a 15 év magában valóban kevésnek hangzik, főleg hogy most 16 vagy és egy éve vagytok együtt, így gondolom a kapcsolat sem volt valami hosszú akkor..., és abból hogy már egy éve ezen rágódsz sztem ugy hangzik , hogy te is bánod....de ha nem akkor meg ne érdekeljen ki mit szeretne...ha neked igy volt jó hát igy volt jó:D

én is 18 évesen akartam, és be is töltöttem, másfél évet várt rám a párom...de így utolag ennek már olyan pici a jelentősége...na de akkor:D....


P.Rita

2009. febr. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!