Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha eljutottam a pisilési...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha eljutottam a pisilési ingerig, akkor hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy folytatni kell,de egyszerűen nem tudom elengedni magam,mert még soha nem éreztem ilyet,és nem tudom,hogy mi várható!Ha nem engedem el magam,de sokáig ingerel a párom,akkor is egy idő után sikerül?És a hüvelyi orgazmus mindig ejakulációval jár?
2009. febr. 25. 00:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
35%
Látszik, hogy rettentően görcsölsz. Így ne reménykedj.
2009. febr. 25. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Te is görcsölnél,ha 22 évesen még nem jutottál volna el az orgazmusig!
2009. febr. 25. 00:54
 3/15 anonim ***** válasza:
82%
én ma lettem 22 férjnél is vagyok de orgazmusom még nekem sem volt mástól.a csúcs az egészben az ,hogy értek a szexológiához.másoknak tudok segíteni de magamnak nem
2009. febr. 25. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
71%
Az ilyenek általában nem foglalkoztak eleget önmagukkal még fiatalabb korukban, nehéz lesz bepótolni. Kitartás!
2009. febr. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
84%
Tudom, ez nem segít, én 28 vagyok, lassan 29, 14 hónapja szeretkezünk és még nem volt orgazmusom. Javasolni már semmit sem tudok, csak megértelek titeket!
2009. febr. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
64%

bocsi hogy íroknemtudok segíteni nekem is ez a problémám..nemtudom vagyis nemhagyom hogy végigcsinálja mert furi érzésnem?:S

15/L

2009. febr. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia ! 22 evesen azt hiszem meg nekem sem volt, mert nekem egy nagyon rossz elmenyem volt az elso alkalommal ezert ugymond "kihaltak" az erzeseim es feltem.Mindig azt vartam , hogy fajni fog stb... Aztan jott egy hosszu kapcsolatom, amiben nagyon megerto volt az akkori parom es nala vegre sikerult , eletemben eloszor. A mostani paromnal pedig fantasztikus mit tud kihozni belolem. Partnertol is fugg nagyon sok minden , de persze attol is , hogy elengedd magad. Az mar nagyon jo , ha a pisilesi ingert erzed , mert egy hatalmas orgazmusod lesz. NEm mindegyiknel ezt erzed, csak ha nagyon jo. En is feltem ettol az erzestol es attol , hogy valoban pisilnem is kell, ezert egy parszor elszurtam. Aztan a parom mondta , akarmi lesz , meg ha pisilnem is kell nem hagyjuk abba ! Leteritettem vagy harom torolkozot , magam ala raktam egy csomo papirtorlot. Eleg muris volt es igy probaltuk ki. Teljesen lazulj el es csak magaddal foglalkozz , az erzesekre , ingerekre es hidd el , nagyon jo lesz ! Mondanom sem kell , hogy nem lett belole pisiles , hanem egy hatalmas elvezet. Remelem mindenkinek sikerulni fog , mert ezt ne hagyjatok ki ! Bizzatok a partneretekben , mert neki is olyan orom az , ha tudja , hoyg kitud elegiteni titeket , mint nektek lesz majd !
2009. febr. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Elozo vagyok , ezt elfelejtettem, ha jobban tudsz ellazulni egy pohar bortol vagy pezsgotol , azt is probaljatok ki , attol meg nem leszel alkoholista vagy rossz ember ! Barmit amitol tudod , hogy eltudsz lazulni, akar zene is.Sok sikert ! ;)

26/L

2009. febr. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
88%
ez azért érdekes, mert nekem már egy éve csak pisilési ingerem van, és nem lett belőle hatalmas orgazmus, hiába is írták, hogy majd várjak aztán az lesz. Akkor nekem mért nem lett?
2009. febr. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
És ha nem a hüvelyi orgazmusra görcsölnél rá, hanem a könnyebb csiklóorgazmussal próbálkoznátok? Az is sikerélmény ám! Nem mindenki képes hüvelyi orgazmusra, bármennyire is szeretné elérni. Ha folyton azon görcsölsz és nem jön össze, csak kudarcként élsz meg minden próbálkozást. Helyesebb a véletlenre bízni szerintem.
2009. febr. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!