Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért nem tudok elmenni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok elmenni?

Figyelt kérdés
a hüvelyi orgazmusról nem is álmodom. de amikor a barátom kielégít az nagyon jó érzés :) többször volt már olyan h már remegett mindenem meg leginkább sikítottam vna és éreztem h már csak pár pillanat.... és akkor utána az egész alábbhagyott majd ismét fokozódni kezdett, a vége előtt egy kicsivel megint alábbhagyott és így tovább. egy idő után megunom és megkérem a barátom h majd legközelebb... de akkor se jobb:( pedig mindig segítek neki h mit hogy csináljon és mégse :( mi a baj velem? segítsetek plz :S:S
2009. febr. 24. 23:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Nincs semmi baj veled! Ne görcsölj azon,h mikor fogsz elmenni! Az annál rosszabb :S Ne erőltesd a dolgot! Engedd el magad....csukd be a szemed és élvezd! Amikor már úgy érzed,h ott jársz akkor kapcsolj ki és engedd át magadat az élvezetnek! Ha nem sikerül az se baj és ne add fel! Gyakorlás és türelem!

Hidd el! ÉN is így voltam vele!

2009. febr. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
bocs azt kifelejtettem h orálisan próbál kielégíteni. ja és a masztizást ne hozzátok szóba, tudom sokan írták h úgy kell tanulni, de nekem még sose volt orgazmusom és először mindenképp a barátom "miatt" szeretném érezni. ebből nem engedek :)
2009. febr. 24. 23:54
 3/4 anonim ***** válasza:

A hüvelyi közösülést próbáljátok, illetve a csiklód és a G pont izgatását.

Te is irányítsd a barátodat, hogy tudja, Te hol tartassz, és ne álljon le egy pillanatra sem a cél előtt, mármint a Te orgazmusod előtt, és ne tartsd vissza a hangokat, kiállts , ha kell!

2009. febr. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt próbáltátok már,hogy a csiklódat kézzel izgatja?? Én csak úgy tudok elmenni,ha hanyatt fekszem,és közbe a barátom kézzel "csiklózik". Próbáljátok ki.
2009. febr. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!