Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lány vagyok és a lányokat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lány vagyok és a lányokat szeretem és egy olyan helyzetbe kerültem, hogy egy hetero lányt szerettem meg! Már csókolóztunk is és történtek már egyéb dolgok is, de mégis nemleges választ kapok! Szertintetek van esélyem nála? Érdemes tepernem?

Figyelt kérdés
2009. febr. 24. 20:04
 1/4 anonim ***** válasza:
75%

Fáj, hogy ezt kell mondjam, mert alapvetően nem támogatom a leszbikusokat, vagy biszexuálisokat. Sőt, semmilyen ferde hajlamot.

De ha egy hetero lány belemegy ilyen dolgokba, nem csak egy csók (amit mondjuk alkoholos befolyásoltsággal egy buliban még érteni is tudok), akkor szerintem nála sem annyira eldöntött ez a kérdés, szóval van esélyed nála.

Nem tudom, de az én szememben ez mindig valahogy úgy néz ki, hogy egy heteroszexuális embert alapvetően taszít a gondolat, hogy összejöjjön egy azonos neművel, és habár lehet, hogy fantáziál róla, meg kíváncsi, de nem hiszem, hogy olyan gyakori lenne, hogy a tettek mezejére lépjen. Mint ahogy én is ilyen vagyok: el sem tudnám képzelni, hogy egy lány csókoljon meg... De a téma attól még érdekel.

Szóval szerintem igen, van esélyed nála. De akkor se keseredj el, ha mindenáron visszautasít. Lépj tovább!

2009. febr. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%
csak kéreti magát húzza az agyadat szerintem!
2009. febr. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem marhára élvezi, hogy hülyít, és húz téged. ne haragudj, de tényleg... tapasztalat...
2009. febr. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha heteró, biztos nincs esélyed nála. ahogy a többiek is mondták, sztem is cak hülyít. majd lesz belőled egy jó kocsmasztorija péntek estére...
2009. febr. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!