Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szakítás után volt már, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után volt már, hogy szexuális kapcsolat még továbbra is volt köztetek? (úgy, hogy egyik félnek sincs új kapcsolata)

Figyelt kérdés
Megosztanátok velem tapasztalataitokat? Mi a véleményetek az ilyen kapcsolatról? Lehet még belőle újra kapcsolat?
2009. febr. 24. 17:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt es hidd el, egyaltalan nem jo..ha mar szakitatok akkor vege es kesz, vagy ujra gyertek ossze, de a felmelegitett dolog nem mindig sul el jol...
2009. febr. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Nekm volt egy 5éves kapcsolatom vége lett.De utána probálkoztunk a szex megmaradt,de szerintem hülyeség volt az ember olyankor már nem vonzodik ugy igazán nekem egyenesen undorom volt töle nem is tudom miért tettem én is azt hittem hátha sikerül ujra,de ami elmult meg nem megy azt nem kell eröltetni.
2009. febr. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem, az már csak a nemiségről szól...

Nekem is a 2 éves kapcsolatom után, mikor már volt barátja akkor is visszajárt, mert a párja nem tudta kielégíteni, de kapcsolat nem lett újra belőle...Az már csak szex volt, semmi más:)

De amúgy én nem ítélem el, a testi örömökre minden normális embernek szüksége van...22/f

2009. febr. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

1, igen , volt olyan , elég sokszor, h szakítás után még volt szex...de kizárásosan cska akkor, ha már éreztük , hogy megint szeretnénk mást is

2, sztem ha valakit az ember egyszer szeretett és a szex is jó volt, utána is az lesz ( én vélemény, szubjektív tapasztalat)

3, de nem jó ilyenre bármit is építeni


B

22/f

2009. febr. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én (23/l) a mai napig szeretem és állítólag benne is vannak érzések irántam (bár ezt nem bizonyítják a tettei) és nem tartja elképzelhetetlennek a folytatást. Ő (24) szakított velem.
2009. febr. 24. 17:25




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!