Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az egyik lány osztálytársamra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyik lány osztálytársamra nagyon felnézek a stílusa miatt, mostanában gyakran meg is bámulom és élvezem ha a közelemben van. Lehet, hogy biszexuális vagyok?

Figyelt kérdés
Belegondoltam már abba is, hogy milyen lenne vele smárolni meg ilyenek... Ez mit jelent? L/16
2009. febr. 24. 17:07
 1/4 anonim válasza:
100%
Nem hinném,hogy biszex vagy egyszerüen csak irigyled öt és jol érzed magadat a társoságában.Szerintem ne aggodj.
2009. febr. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Minden nönek volt már ilyrn gondolata nekem is szokott ez nem azt jelenti,hogy biszex vagy.
2009. febr. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
énis felnézek egy lányra a stílusa miatt , de nem is ismerem személyesen meg semmi de rohadtul tisztelem őt (ezt most igy nehéz lenne elmagyarázni hogy miért tisztelem ha nem is ismerem személyesen .. de mind1) de én arról nem fantáziálok h milyen lenne vele...csak jóban lenni vele lenne jó :D nemhiszem h leszbi vagy
2009. febr. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is voltam már ilyen helyzetben, csak másik oldalról. Én voltam az a lány, akire felnézett egy másik lány, egyszer el is mondta ezt nekem. Azt nem tudom, hogy "komolyabbra" is gondolt-e, csók, stb, de azt mondta, felnéz rám, amiért mindig mosolygok, egyedi stílusom van, öltözködésben és viselkedésben is. Gimiben történt, második év közben mondta el a csaj, hogy mióta egy osztályba járunk sose volt olyan nap, hogy ne mosolyogtam volna, vagy hogy hasonló ruhákba jártam volna, mint a többség. Nem hiszem, hogy ez azt jelentette volna, hogy biszex, szerintem teljesen normális. Én is felnézek 1-2 emberre a személyisége miatt, nők, és nem vagy biszex, az tuti :)



20/L

2009. febr. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!