Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy egy hétvégi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy hétvégi 4-5 menetes szex után írtózatosan fáj a gerincem alsó része a hétköznapokon?

Figyelt kérdés

Párommal csak hétvégén tudok együtt lenni és így csak ekkor szeretkezünk. Kérdésem a címben szerepel és nagyon érdekelne, hogy mással is fordult már elő ilyen?

Esetleg van erre valami trükk, hogyan védjem ki, hogy ne szenvedjek a hétköznapokon?

Tapasztalatok, tanácsok érekelnének.


Köszi szépen előre is!


Jah, és 22 vagyok/férfi


2009. febr. 24. 12:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A szokottnál jóval nagyobb terhelést kapnak a csigolyák, attól lehet, de előfordulhat, hogy van egy kis gerincferdülésed is. Próbáljátok ki egy hétvégén, hogy te vagy alul, a hátad, derekad így alá van támasztva, és a lány legyen felül mindig. Így elvileg nem lenne szabad, hogy fájjon a derekad.
2009. febr. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Volt már olyan, hogy én vagyok alul de az se jobb. Gerincrefdülésem meg elvileg nincs.
2009. febr. 24. 13:35
 3/9 anonim válasza:
100%

Szia !


Nem akarlak ijsztegetni de keressél fel 1 urologust, mert a páromnak is ezek a tünetek voltak és később kiderült h hererákja volt, amit azóta megmüttötek és jól van hála az égnek.

Pont a te korosztályod a legveszélyeztettebb .

Sajnos más ötletem nincs, ne legyen semmi de ha mégis akkor időben kerülsz orvoshoz és 100 % -ig meggyógyitanak.

üdv.k

2009. febr. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Itt: [link]

le vannak írva a hererák tünetei, de ezek egyikét sem tapasztalom magamon szerencsére... viszont továbbra sem hallottam olyat akinek olyan panasza lenne mint nekem.


Valaki help plss!!!

2009. febr. 24. 13:57
 5/9 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok én nekem is szokott fájni. Volt pár lovas balesetem, amikor a hátam sérült, azóta minden alkalommal, ha jobban igénybe veszem az alsó csigolyákat, akkor fájdalmaim vannak. Lehet neked is vmi kopás, sérülés van a csigolyáidnál. Egyébként ha a lány dolgozik, nem te, akkor nem kéne érezned a fájdalmat szerintem.
2009. febr. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Tudomásom szerint nincs sérülés a gerincemen...
2009. febr. 24. 15:12
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj...Semmi egészségügyi problémád nincs, akkor csak arra tudok gondolni, hogy nem bírod a kiképzést:)
2009. febr. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
4-5 menet nem kevés terhelés, szerintem próbáljátok csökkenteni és figyeld magad, jobb lesz e úgy a helyzet
2009. febr. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Na majd most hétvégén kiderül mi a helyzet...
2009. febr. 27. 12:32




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!