Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért csökken a szex mennyiség...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csökken a szex mennyisége idővel a párkapcsolatokban?

Figyelt kérdés
Több mint 2 éve járunk, az első évben szinte mindennap volt szex, de kb 1 év után nagyon le csökkent. Az utóbbi hónapokban kb havi 2-3 alkalom. Sokat is vitatkozunk e miatt is.
2007. jún. 12. 02:30
 1/5 anonim ***** válasza:
91%

Tudom, hogy nem nyugtathat meg, amit írok, de ez normális dolog, a legtöbb (de lehet, mindegyik) párkapcsolatban előfordul.


Azt hiszem, hogy ennyi idő után már nem az a lényeg, hogy milyen gyakran van szex, hanem a milyensége. A mindennapi amúgy is jó soknak tűnik, abban már lehet több az aktus, mint a romantika.


Minél több idő telik el két szex között, annál jobban várja az ember az alkalmat, annál inkább fel tud izgulni párja közelségétől, és annál nagyobb élvezetet okozhat mindkét félnek egy-egy ilyen este.


Nálunk is kevesebb a szex, mint kezdetekben, viszont én nem bánom nagyon, hiszen ennek ellenére tökéletes a harmónia. Azok a pillanatok pedig egyenesen mennyeiek, ami nem biztos, hogy ilyen lenne, ha mindennap lenne szex.


Na de ez csak egy szubjektív vélemény.


Ha az egyik fél nagyon kívánja (ez te vagy), a másik pedig nem nagyon (párod), akkor az tényleg pokoli lehet számodra. Tudom klisés, de nincs más megoldás: próbáld elcsábítani kedvesed, vess be mindent, ami csak felizgathatja. A szexben mindig is az előjátékon, azaz a csábítási szakaszon van a hangsúly, ez az, amire nagyobb figyelmet kell fordítanod.

2007. jún. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%

Szia.

Tudod egyszer megkért a párom mondjam el mi is a szerelem.Azt válaszoltam a szerelem a testi kapcsolat intenzitása.

És,ha jobban belegondolunk így is van.Addig amíg meg nem ismered a másik testét úgy akár a saját tenyered határtalan szerelmet is érzel.Ha már a szex nem olyan intenzív akkor a szerelem sem olyan nagy.Vagyis idővel amikor a párod minden porcikáját ismered,már nincs meg a kapcsolatban az a hév és szenvedély ésszerű,hogy már nem is kívánatos a szex minden nap.Ezért van a sok megcsalás és az,hogy egyesek képesek több nőbe/férfiba szerelmesnek lenni.Érted mit akarok ezzel mondani?Ez az élet rendje.Ez így normális akármilyen morbidnak is tűnik.Remélem ezzel nem keserítek el senkit és tudom sok az ellen vélemény,DE a gondolatmenet nem rossz,hiszen ezt mutatja az élet tapasztalat ÉS AZ,HOGY MINDEN!!!!embernek vannak gondjai ezzel és így!

2007. jún. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
tapasztalot szerint akkor csokkenhet a szex egy parkapcsolatban, ha folyamatosan meg nam ujul a kapcsolat a klany es a fiuy kozott.ezzel egyidjuleg bizonyos temak kikerulendodhethek, ami ugyancsak tovabb rontja az eselyeket.ha viszont mindig fenntartjak a kapcsolat uj es uj fordulatokat vesz igy sohasem lehet unalmas.
2007. jún. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kerdes eletem egyik legerdekesebb tapasztalata.

Eletem elso ferfiaval 3 evet toltottem el. Egy igazi sexmachine volt. Eleinte ment is a napi sokszori menet kb ugy egy evig...en aztan szerettem volna esteket amikor csak letezem. O ezt zokon vette. Egy ido utan folyamatos szemrehanyasokat kaptam a frusztralt embertol pedig igenis volt sex egeszen addig, amig a sok bantastol mar csak akkor voltam vele, amikor nekem volt kedvem. Elerte, hogy minnel jobban vetette szememre a koveteleseit, annal jobban nem akartam.

A volegenyemmel 3. eve vagyunk egyutt joban rosszban. O is szeret kukacolni de sokkal okosabb. Vele nem erzem, hogy kotelezo lenne szettenni a labam ha nincs kedvem hozza sot meg orgazmust sem kell szinlelnem, hogy megnyugtassam, mekkora nagy szam. Nobol vagyok. Van amikor jo es van amikor kivanom, de nem megy. Szeretek vele lenni, szeretek hozzabujni eltelt 3 ev olyan gyorsan. Nincs minden nap foldindulas de egy jo kapcsolat nem is errol szol.

Magamrol tudom ha koveteltek tolem nem adtam, amikor szeretnek, boldogan adok.

2007. júl. 8. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
92%

en 25 eves lany vagyok, es marciusban leszunk 3 evesek a baratommal. en is egyre gyakrabban utasitom el ot, es nagyon sokat gondolkodtam azon, hogy miert is teszem ezt. eloszor is fizikai okai vannak: nem nedvesedek be. kapcsolatunk elejen majdnem naponta szeretkeztunk, egy evig semmi gond nem volt, egy ev utan kezdett csokkenni, de a minoseg egyre javult:) minden alkalommal ha hozzamert jo erzes toltott el,es amikor arra gondoltam ami kovetkezni fog, maris izgalmi allapotba kerultem. mindez mara nagyon megvaltozott: azt kell mondanom, hogy unom az egeszet es rendesen elkap a felsz, ha arra gondolok, hogy a baratom szexet akar. mivel a legtobb no szamara minden az agyban dol el, leirom mi minden van a fejemben, hatha ez segit neked, nektek fiuk (persze nem valoszinu, hogy mindenkinel ez van, en az sem, hogy ha megbeszelik veletek a lanyok, attol meg valtozni fog valami): arra gondolok, hogy mar nem szerelmes belem, ezt abbol is le tudom kovetkeztetni ahogyan hozzam er. nagyon gyakori az hogy kapkod, vagy nagyon kenyszeredetten simogat es rendszeresen leellenorzi, hogy benedvesedtem-e mar. amikor oralisan akar kielegiteni, akkor is arra gondolok, hogy csak azert teszi, hogy szabad legyen az utja a huvelyembe, mert amint elmentem maris bennem van, meg sem varja hogy kicsit megnyugodjak, vagy esetleg kifejtsem, hogy mit szeretnek a tovabbiakban. az o elmondasa szerint mar nem birja tovabb, annyira fel van huzodva, szoval muszaj letamadnia. aztan sokszor az is elofordult mar, hogy kozben fajdalmaim voltak/vannak es neha leallunk, akkor meg nyilvanvalo a vegkifejlet, oralisan elegitem en is ki ot. ezeket a nem sikerult szeretkezeseket minketten kudarckent eltuk meg, es minduntalan azt vartuk, hogy olyan legyen, mint az elejen volt. ma mar nyilvanvalo, hogy talan soha nem lesz olyan, legalabbis nem egymassal..vagy nagyon sok idot kellene ahhoz kulon toltenunk.

mi is egyutt elunk, egy es fel ev utan koltoztunk ossze, es o 22 eves, szoval fiatalabb nalam. az en elhidegulesemnek lassu volt a folyamata, es mivel szilveszter elott nagyon letamadtam, mivel ket hetet kulon voltunk, mindketten a szuleinknel vakacioztunk, ezert tudom, hogy alapvetoen az en fejemben vannak elasva a problema gyokerei, ami persze a sok kudarc miatt is kialakulhatott.ennyi egyelore, kisse szomorkas, de ez van.

2009. febr. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!