Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogy kerulhetnem el, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kerulhetnem el, hogy együtt legyek a baratnom baratnojevel?

Figyelt kérdés
4 eves kapcsolatban vagyok a baratnommel nagyon szeressuk egymast az eletunket is egymasert adnank de ..... itt jon a "baj" ... a szomszedleannyal nagyon jo baratnok kis koruk ota egyutt nottek fel mindent megosztottak egymassal, a baratnom azt akarja h fekudjek le a baratnojevel mert h meg szuz es 21 eves es O kinezett engem mar regota es szerelmes is belem. En nem csinalnam meg soha de mind a harman beszeltunk errol s a baratnojet bantja h nem fekszek le vele. A baratnom is mondja h mikor csinaljuk meg a baratnojevel es segit mindenbe nekem ha akarja ott legyen akkor ott lesz a szobaba. Annyi lelki ismeretem nincs h megcsaljam es foleg h a szuzessegrol is volna szo. Mindeketten 21 evesek es en 24 vagyok. Segitsetek h maszak ki ebbol az egeszbol vagy tegyem meg mit ajanltok
2009. febr. 23. 17:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg a barátnődnek hogy Te belé vagy szerelmes, őt nem szereted és nem a barátnőjét, éshogy Neked hozzá igazából semmi közöd

Egyébként pedig mi az hogy a legjobb barátnője szerelmes a pasijába, he?

Mondd neki, hogy csak vele vagy képes megtenni éshogy a barátnőjével nem is akarod, meg képtelen vagy rá....ez az igazság nem?

Őszintén mondd el neki mit érzel ezzel kapcsolatban..meg kell hogy értse...

Ha meg nem, akkor szerintem a barátnője fontosabb neki mint Te magad....

gondoolkoznod kell majd, ha mégis aztmondja h de lécci feküdj már le a barátnőmmel...

2009. febr. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

*** 1. kommentező vagyok: " őt szereted, és nem a barátnőjét"


uhh hallod bocsi..elírtam

2009. febr. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

én nem tenném meg a helyedben.

Lehet, hogy arra megy ki a játék, hogy utána szakítson a barátnőd, mert utólag, ha már megtörtént a dolog, nehezebb feldolgoznia.

És akkor jönnek a kérdések: kivel jobb? jobban csinálja, mint én? stb

ááá ne tedd meg, főleg, hogy nem is akarod.

Kényszeríteni nem kényszeríthet rá.


VAgy mond neki próba képp, hogy oké, de csak ha 1 időben ő is a te barátoddal. Közben nézhetitek egymást.Elég fura, de...

Kíváncsi lennék, hogy állna a szája.

2009. febr. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%

nem tudom mennyire szerethet téged a barátnőd ha ilyet kér

én imádom a pasimat és ha lenne egy ilyen bnőm akkor se engedném meg egyiknek sem szóval...............

meghalnék ha a pasim hozzáérne más csajhoz vagy egy csaj érne hozzá

2009. febr. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólókhoz.Én nagyon szeretem a barátom és az biztos hogy soha nem kérnék ilyet tőle mert abba belehalnék ha pont a legjobb barátnőmmel csinálná.Ráadásul ha még a szüzességét is ő venné el.Ennél rosszabb nincs.

Szerintem érdemes kiderítened a dolgot hogy tényleg szeret-e a barátnőd mert (bocsánat a kifejezésért) épeszű ember nem kér ilyet a párjától!

2009. febr. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hat, ne haragudj.. de ha a baratnod szeret, akkor miert akar ilyesmit?????
2009. márc. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Különvélemény.


Kár lenne kihagyni! Később, évek múlva meg fogod bánni!


Nem kell földhözragadtnak lenni! A szerelemben minden olyan dolog megengedett, ami mindegyik(!) partnernek jó.


Ha pedig részéről hátsó szándék, szivatás, vagy elfogadhatatlan perverzió van mögötte, jobb, ha már most megismered a "sötét oldalát", mint akkor, ha már lesz két gyereketek.

2009. szept. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én 19 vagyok, a legjobb barátnőm szintén szűz, de eszembe nem jutna, hogy kölcsön adjam neki a barátomat egy menetre sőt... Ha rájönnék hogy a hátam mögött kavarnak vége is lenne a kapcsolatunknak illetve a barátságunknak is. Mond el neki, hogy ha mindenképpen ezt akarja, akkor csináljátok hármasban... Én nem mennék bele a helyedben, annak a lánynak nem arra van szüksége hogy "végre túl legyen rajta", hanem hogy kölcsönös szerelemben történjen meg. Ezt mond el neki és a barátnődnek is. Mond el a barátnődnek, hogy szereted, de ennek ellenére, nem vagy a bábja aki csak úgy kérésre összefekszik mással!
2009. szept. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha nem akarod, semmi képp ne tedd meg... ahogy mondták, Te a barátnődet szereted... és ha is igazán szeretne nem kérne ilyenre...

én nem tudnám elviselni, ha a barátom lefeküdne a barátnőmmel, még csak segitség képpen se...

Szerintem annak a másik lánynak, szerezz egy pasit, aki "segit" rajta...

biztos van neked is szingli barátod, aki lefeküdne azzal a lánnyal, és mindenki jól járna...

sok sikert hozzá.

2009. szept. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!