Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Melyik a jobb? Sok komolytalan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a jobb? Sok komolytalan kapcsolat aztán egy elég komoly vagy egyből egy elég komoly?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy leginkább melyiket választanátok. Azt hogy van sok komolytalan kapcsitok pl egyéjszakások, pár hetesek amiben van szex illetve 3-4 hónaposak és miután ezeken túlléptél utánna jöhet egy komoly, vagy egyből máris egy elég komollyal kezdeni ami lehet eltart életed végéig?
2009. febr. 23. 16:48
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
szerintem tombolja ki magát az ember és utána állapodjon meg, ha már tudja ténylegesen mit akar.
2009. febr. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én most 23 éves vagyok, 16 évesen jöttem össze a barátommal, és most, pár hónapja szakítottunk. Én biztos, ha visszamehetnék, ilyen fiatalon nem ugrottam volna bele egy ilyen komoly kapcsolatba, kicsit szórakozzon az ember, próbáljon ki másokat is (itt nem csak a sexre gondolok!), ismerkedj. Ezáltal megtanulod, s megismered önmagad is, hogy neked mik a fontos értékek egy kapcsolatban. Így ha jön a nagy Ő, felfogod ismerni és már nem is vágysz majd másra!
2009. febr. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

szerintem sok komolytalan szex nelkul! buli pia meg minden ami kell,es majd mikor ugy erzed hogy keszen allsz ra es megtalalod a megfelelo embert ahoz hogy komoly kapcsolatban elj akkor befejeznem a fiatalkori ,,kalandokat'' es azzal akit szeretek megprobalnam komolyabbra forditani a dolgokat,es akkor johet a szex!

(de ez csak egy velemeny,nem kell erte lepontozni) en igy latom jonak ... de ti tudjatok h nektek mi a jo

2009. febr. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

És ahhoz a felálláshoz mit szóltok hogy van egy komoly kapcsolatod és mindent a pasiddal csinálsz? pasiddal mész szórakozni, pasiddal csináltok egyéjszakás kalandokat mondjuk egy buli wc-jében :D:D (tom hülye ötlet), vagy a barátoddal együtt rúgsz be, barátoddal együtt mész vásárolni stbstbstb??

Szerintetek?

2009. febr. 23. 18:10
 5/10 A kérdező kommentje:
illetve nem csak a pasiddal hanem bnőddel
2009. febr. 23. 18:10
 6/10 A kérdező kommentje:
mármint úgy értem hogy a pasid egyben a legjobb barátod is.
2009. febr. 23. 18:11
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát lehet, hogy én vagyok itt az egyetlen, de én egyáltalán nem vágyok egyéjszakás kalandokra... Főleg nem baráttal... Én komoly kapcsolat párti vagyok...
2009. febr. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ja, félreolvastam... Az természetes, hogy a pasim a legjobb barátom, és mindent vele csinálok\csinálnék. Persze ha ő is így gondolja... De hát gondolom olyan ez nem téme, mert úgyis olyat választok, aki hasonlóan gondolkodik... :)
2009. febr. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Komoly kapcsolat és érett gondolkodás párti vagyok! Mivel ebben a kiszámíthatatlan világban igazi ritka kincs egy megbecsülni és szeretni tudó társ, ezért én megragadnám az első komoly lehetőséget, és nem engedném el! Illetve..már megragadtam!:)
2009. febr. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
52%
Sok komolytalan után kell a komoly kapcsolat én azt mondom. Azért, mert az elején még béna a fiú és a lány is, és a sok bukásból tanulja meg az ember a hibákat, amit már nem fog elkövetni egy komoly kapcsolat alatt...
2009. febr. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!