Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy manapság...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy manapság már majdnem mindegyik 14,15,16. stb éves lány szexel, foggátlót szed akár felelősségtudóan és okosan vagy éppen nem okosan?

Figyelt kérdés

18 éves szűz lány

(ne hurrogjatok le, csupán érdekel.)


2009. febr. 23. 15:52
 1/10 anonim válasza:
75%
hát mert a mai lányok néha buták. persze van aki jol meggondolja amit csinál . én 16vagyok lány, és 14 évesen vesztettem el . én buta voltam bevallom és megbántam. van olyan lány aki csak azért szexel h a pasija ne hagyja el, vagy jöjjön össze vele... :S
2009. febr. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Engem meg akartak erőszakolni pár hónapja ,mertcsak azért kellettem volna, hogy jól megdugjon az illető. 18 vagyok , s még most sem vagyok érett erre. egy pasi nem érdemli meg a szüzességet, ha utána csalódunk vagy megbánjuk vagy azért tesszük, hogy neki legyen jó vagy ne hagyjon el... :(
2009. febr. 23. 15:58
 3/10 anonim ***** válasza:
75%

Fejlődik a világ, sajnos nem jó irányba. 11 éves unokahugom oszt társai festetik a hajukat, műkörmöket, csináltatnak, egyik combfixes harisnyában volt évzárójukon. Én lányom tuti nem ilyen lesz.


22/f

2009. febr. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igazad van, ez rossz tendencia, s nem is tudom, hogy lesz-e jó... :(
2009. febr. 23. 16:01
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért vannak még a mai világban olyan pasik akik normálisak és nem csak a szexre hajtanak. én 17 vagyok, jó fél éve vesztettem el a szüzességem, szedtem már fog.gátlót, használtam hüvelykúpot és hüvelygyűrűt.

Én úgy éreztem hogy készen állok rá. 7 hónaposak voltunk a barátommal mikor megtörtént, egyáltalán nem bántam meg és még most is együtt vagyunk. (2 éve).

lehet hogy elég sok mindent használtam, de inkább ezek mint minden hónapban egy abortusz. !!!!!

2009. febr. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

OFF: ha 17 vagy, fél éve vesztetted el amikor 7 hónaposak voltatok, akkor most hogy lehettek 2 éve együtt?:D


Én is 17 éves vagyok, fogamzásgátlót szedek, több, mint 1 éve vagyunk együtt a barátommal. És hogy miért szexelünk? Azért mert szeretjük egymást, és mert a szerelem beteljesedésének nevezném a szexet... :) És ha jó is. Miért ne?:)

2009. febr. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Pfff valamit nagyon elszámolhattam én a válaszomban. :D

na szal most vok 17 éves, 2 éve vok a barátommal, és mikor 7 hónaposak voltunk akkor feküdtem le vele először. :D:D:D Bocsi


Utolsó elötti válaszoló...

2009. febr. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Csak okosan, picurkáim. legyetek boldogok.


s mi a hosszú kapcsolat titka, hadd tanuljak Tőletek??? :-)

2009. febr. 23. 17:55
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Hát mi 4 éve vagyunk együtt...és másfél évig vártunk a sexel:D a hosszú kapcsolat titka?találd meg a megfelelő embert, akit szeretsz , és akivel sosem unatkozol:D

2009. febr. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem meg nem feltetlen kell 14 evesektol sot 16 eveseknel sem keresni a hosszu kapcsolat titkat...

Ha igazan szeretsz valaki tudni fogod mit kell tenned:) Bizalom, szeret, tisztelet, elengedhetetlen:)

a tobbi idovel jon magatol:)

A valaszom azert szexelnek mert nem tudjak az igazi erteket a szexnek. azt hiszik nagyok felnottek vagy menok ettol. Pedig nem

Az igazi ertek meg ott kezdodik amikor valaki rudja akulonbseget a szex es a szeretkezes kozott...:)

Ne siess el semmit:)

Udv

2009. febr. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!