Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan kell kinyalni egy férfit?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell kinyalni egy férfit?

Figyelt kérdés
nő vagyok!hallottam már róla...
2009. febr. 23. 15:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

?? o.O

Hogy mivan? :D

2009. febr. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
max a popsiját nyalogathatod ki vagy a makkját nyaldoshatod :D tudtommal... bár ki tudja?! :)
2009. febr. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%

Szia. Nem bonyolult a dolog, bár van egy két fontos dolog. Első, hogy a partnered tisztán tartsa magát rendesen, fürdés után érdemes ezt a dolgot bejátszani, remélhetőleg nem gátlásos a párod. Könnyebben elengedi magát akkor. A lényeg, hogy érdemes fentről lefelé haladni. Tehát a péniszével kezded, a sima oldschool módszer, tehát orálisan + kéz, aztán haladsz lefelé a herék felé. kéz dolgozik tovább a péniszen. nyelv a heréken, érdemes nedves ujjal, nyál megfelelő, kicsit ingerelni alatta a dolgokat, de be ne dugd az újjad, csak épphogy finoman az ánusza felé (végbélnylás), ott húzódik végig a prosztata, kézzel is érezhető. Aztán herékről leszakadva, még mindig kézzel folytatod a péniszén, egészen a nyílásig nyelvel, határozott mozdulatokkal, a herezacskó és a nyilás között nyalogatod. Kicsit nehéz megszokni férfi szemszöggel az érzést, mert nagyon érzékeny rész, de ha el tudja engedni magát, akkor isteni tud lenni. A nőnek a legkönnyebben hozzáférhető póz, ha a férfifekszik a hátán, és a lábait szétrakja, kicsit felelelve így hozzáférhetővé válik a fontosabb rész. Mindig érdemes szájjal visszatérni kicsit fel, kicsit le, egészen a pénisze hegyéig és vissza az ánuszig.

Remélem tudtam segíteni


20/F

2009. febr. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
[link] és Rimming címszó (movies).
2009. febr. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Pardon, Rimjob - movies.
2009. febr. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én szoktam csinálni a férjemnek. (25/L 31/F)

Imádja, hatalmasat tud élvezni így. Kezd egy sima orális kényeztetéssel, majd a nyelveddel játsz a herékkel. Óvatosan, mert érzékeny és csikis is, szóval légy határozott, de gyengéd. Aztán az ánusz és a herék között játsz a nyelveddel. picit dugd be a nyelvedet.Mi 69-es pózban szoktuk csinálni a végén a melleim között van a pénisze a nyelvemmel meg kényeztetem a heréket és az ánuszt amíg fel nem robban.

Ha úgy van kedvünk addig ő vibrátorral kényeztet a látvány is felizgatja.

2009. febr. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

"hogy mivan?" XD

Szóval köszi az eddigi válaszokat!Sokat segítettetek!

2009. febr. 24. 15:51
 8/8 anonim ***** válasza:

nehogy lefingjon

ph7

2009. máj. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!