Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A barátom szeretné a "popsi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom szeretné a "popsi sex-et", de én félek, hogy rossz érzés lesz. Hogy lehetne ezen segíteni?

Figyelt kérdés
2009. febr. 23. 13:05
 1/8 anonim ***** válasza:
41%

Úgy, hogy ha nem szeretnéd egyszerűen elutasítod és kész!

ha ilyen vágya van, és neked nem, akkor menjen a tyúkólba..

2009. febr. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Olyan dolgokba menj bele amit te is akarsz. Azért nem menj bele mert a párod akarja te meg nem. A szexben azok a dolgok a jók amit mindketten akartok, ne érezd kötelességednek, hogy olyan dolgokat tegyél amit te abszolút nem akarsz. Ha valaki szeret akkor megérti.
2009. febr. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Próbálkozzatok vele ha te is szeretnéd. Ha felkészült vagy és tudjátok mit kell tenni, akkor nem lesz rossz.
2009. febr. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
Nem egy kellemes érzés elöször.ÉS nem is túl higénikus. Szerintem használjatok sikosítot hogy könnyebben bemenjen és ne fájjon.Ha rossz lesz akkor hagyjátok inkább abba.
2009. febr. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2009. febr. 23. 13:24
 6/8 anonim ***** válasza:
91%
Mindenképpen használjatok síkosítót, mert anélkül nagyon fájdalmas lehet neked. És kérd meg, hogy mielőtt behatol, előtte tágítson ki az ujjával. Nem rossz az ha jól csináljátok, bár nem túl higiénikus. Viszont utána semmiképpen ne engedd be a hüvelyedbe mert az nagyon veszélyes lehet rád nézve.
2009. febr. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

szia,

csatlakoznék az előttem szólókhoz.

nekem nagyon sok múlott a páromon, neki már volt tapasztalata, nekem sem. sokat segített, nálatok látom más a helyzet még csak szeretné kipróbálni, akkor neki sincs tapasztalata e téren.

először kellemetlen lesz és szokatlan, sőt kicsit olyan lesz, mint mikor WC ned kellene.

többször is neki lehet rugaszkodni, ha nem megy éppen akkor elsőre, akkor majd máskor. csak ne tervezzétek el. max nálad agyban dől majd el sok minden. nálam azért volt előtte egy kis tervezgetés, mert olvasgattam róla, beszélgettünk is és mindig úgy készültem, hogy lesz. ha nem volt sem voltunk elkeseredve, mert anélkül is jó.

egyszer úgy hozta az alkalom, hogy oké gyerünk, hosszasan kényeztetett és tágított aztán csak meg lett. :-)

remélem tudtam segíteni.

2009. febr. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy kis olvasnivaló, hogy kellően felkészültek legyetek :)


[link]

2009. febr. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!