Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van olyan lány, akinek nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány, akinek nem megy a maszti, nincs orgazmusa masztizáskor?

Figyelt kérdés
Párom nem hiszi el, azt mondja, olyan nincs, hogy nem megy.:(
2009. febr. 23. 10:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

szia,

régebben volt olyan, de amikor olyan emberrel kerületem kapcsolatban, aki tudott benne segíteni és tapasztaltabb volt nálam megoldódott a gond.

egyébként meg van, mert mint tudjuk vannak frigid nők és ehhez nem feltétlenül kell pasi.

jelenleg is sokszor csinálom csak az élvezetért és nem az orgazmusért. egyszerűen nem arra vágyom.

2009. febr. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem van.De többszöri masztizás után már szinte lehetetlen hogy ne legyen org.Főleg csikló org.mert az amugy is könnyebb.Mert addigra kitapasztalja hogy mi esik neki jól...stb.De mondjuk az előfordulhat hogy a hüvelyi orgazmus nem megy
2009. febr. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
annyi, hogy nem tapasztaltad ki, hogy hogyan nyúlj magadhoz, hogy jó legyen. azt is ki kell tapasztalni, mint minden mást a sexben. a párod, meg ne azon agonizáljon, hogy nem jutsz el, a csúcsra ha magadnak csinálod, hanem juttason ő el odáig!!!!
2009. febr. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ő sem tud eljuttatni, csak az izgalmi fázisig, azért mondta, hogy próbáljam magamnak, hátha sikerül,mert olyan nincs, hogy nem megy, szerinte mindenkinek megy magának, de sajnos nekem nem .:(
2009. febr. 23. 11:49
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Lehet mögötte valami erős gátlás, rossz beidegződés.

Nem vagy te mélyen vallásos?

Kiskorodban nem szégyenítettek meg ezzel? Vagy nem neveltek úgy, hogy ez csúnya? Egyáltalán az a részed csúnya?


Egyébként lehet hormonzavar is. Ezt orvos tudja tisztázni.

Addig síkosítóval lehet kicsit javítani.

2009. febr. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%

Szia! Ugyanezzel a problémával küzdök én is. A párommal nagyon jó a szex,élvezem nagyon,de semmilyen orgazmusom sincs,se csiklói,se hüvelyi.Lovaglópózban érzem,hogy a legjobb,de ez sem orgazmus. Ha magamnak próbálom,akkor sem, de akkor nem is igazán élvezem. Sokan mondják,hogy próbálkozni kell, magadat kell megismerned, a párodnak pedig segítenie kell neked. Nekem eddig még nem jött össze, de hátha neked igen. :)

Remélem,hogy előbb vagy utób mindkettőnknek sikerül! :)

2009. febr. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
sajnálom, hogy ezzel is meg kell küzdenetek. sok sikert csajok.
2009. febr. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Van, én pl magamnak nem tudom elérni. Viszont párommal könnyedén... Nekem kell az az inger, amit ő jelent!
2009. febr. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én régebben elég sokat foglalkoztam magammal és semmi eredménye nem lett...most ott tartok,h kb egy éve nem értem magamhoz,mert egyszerűen nem vágyom rá!A barátommal minden nap sexelünk és hatalmas orgazmusaim vannak (hüvelyi) engem nem is érdekel,hogy magamnak nem megy,mert így sokkal jobb!
2009. febr. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%
13:19-es : nálam ugyan ez a helyzet. Ha esetleg neked már "összejött" írd meg a tapasztalataidat légyszi. Mert nekünk már tényleg fogalmunk sincs, h mi lehet a baj...
2009. febr. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!