Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miert nem all fel rendesen?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem all fel rendesen?

Figyelt kérdés

ma masztiztam magamnak es amielott elmentem volna, lagy volt nem is allt fel rendesen es nem is kemenyedett meg. nem nagyon szoktam csinalni magamnak, mert a spermam is keves ha egy nap 3szor is csinalom a harmadiknal mar "semmi" nem jon ki, s ha jon is az is egy keves mit csinaljak h jojjon rendbe az "allo kepessege" s a baratnomnek is tetszedjen h jo kemeny.


egy fiu


2009. febr. 22. 23:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ebben túl sokat nem tudok segíteni...De egy biztos fordulj orvoshoz!
2009. febr. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, ne hülyéskedj... attól, hogy egyszer nem állt fel, még nem történik semmi. Meg az is teljesen normális, hogy ha háromszor csinálod, akkor alig jön valami. Nyugi, nincs veled semmi baj.
2009. febr. 23. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Valószínűleg nem gerjedtél be eléggé. Nem mindenkinek van ugyannyi mennyiségű spermája, de nyugodtan lövöldözz, ez az a muníció, ami sosem fogy el. A csajodra tuti gerjedni fogsz, hiszen nem véletlenül a csajod:)
2009. febr. 23. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ezelott 3 hete szeretkeztem a baratnommel (tavkapcsolat) s tegnap beszeltunk telefonon szexrol s ahogy beszeltunk el keztem maztizni (nagyon jo dolgokrol tudunk beszelni) nem is kemenyedett meg s el elveztem amikor lagy volt s meg hallotam h o is h masztizik
2009. febr. 23. 09:58
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű ne csináld annyit... egyértelmű ha nem csinálod annyit több a sperma... amúgy meg a hímivarsejtek óránként termelődnek szoval óránként kevés és 3 naponta pusztulnak el ... nem azt mondom 3 naponta csináld akkor hanem azt h akkor jön a legtöbb elvileg sztem, ja és a "keménységre" sztem ott is a túl soktól van.. egyszerűen nem kívánod annyira vagy ha nem ez van akkor nem tudom
2009. febr. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nagyon kivanom :D lehet h tul sokat akarok mutatni es ez teher szamomra ki tudja
2009. febr. 24. 10:25
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

.. egészséges életmód, kevés alkohol, még kevesebb cigi(ezek mind csak esetlegességek) - alapfeltételek.

Sok függ azért barátnödtöl is.

Laci Mainz (orvos vagyok)

2009. febr. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!